Hamed Junior Timite zawodnikiem Broni Radom. Transfer last minute!

23 letni Hamed Junior Timite zadebiutował w trzecioligowej Broni Radom. Od kilku dni trenował z zespołem, ale rzutem na taśmę, dopiero godzinę przed piątkowym meczem udało się dopiąć ten transfer. Junior to niewątpliwie barwna postać i z czasem może stać się ważną postacią w drużynie.

Jest wychowankiem Norwich City, ma narodowość angielską, ale również włoski paszport. Jego rodzina ma korzenie z Wybrzeża Kości Słoniowej. Może grać w ataku, na skrzydle, czy też pełnić rolę ofensywnego pomocnika. Nieźle też radzi sobie w destrukcji. W meczu ze Świtem miał 20 minut. Wszedł w trudnym momencie, ale widać, że potrzebuje jeszcze czasu, aby pokazać w pełni swoje umiejętności.

Junior poprzedni sezon spędził w AO Stylidas, to trzeci szczebel grecki. W sezonie 21/22 był zawodnikiem ekstraklasowej, litewskiej drużyny Nevezis, gdzie rozegrał 31 meczów, zdobył 1 bramkę.

– To bardzo ciekawy zawodnik. Jest z nami dość krótko i na pewno jeszcze potrzebuje czasu, dlatego po meczu ze Świtem nie chciałbym go oceniać. Ma spore umiejętności i może nam bardzo pomóc w zdobywaniu punktów – mówi trener Broni, Mateusz Dudek.

„Dżunior”! Życzymy powodzenia w Broni i wszelkiej radości w Polsce

PODOBNE WPISY