Informacje

Akademia Piłkarska RKP 1926 Broń Radom

To nasz priorytetowy projekt edukacji i realizacji ambicji piłkarskich. Od założenia, po dzień dzisiejszy klub szczyci się dobrymi wynikami w szkoleniu dzieci i młodzieży. Liczna grupa naszych wychowanków gra w drużynach ekstraklasy I i II ligi, oraz na czwartym i piątym poziomie rozgrywkowym w kraju i za granicą. Chcemy jednak dalej się rozwijać. Przed rokiem zaistniała Akademia piłkarska RKP Broń Radom. Jej pierwszym dyrektorem i autorem programu szkoleń dla wszystkich 16 roczników był warszawski trener Maciej Wesołowski. Już pierwszy rok – sezon piłkarski 2020/21 przyniósł dobre rezultaty. Efekt w nowym sezonie nasz klub będzie posiadał aż cztery zespoły na poziomie mazowieckim, z czego aż trzy na poziomie ekstraligi.

Zebrane doświadczenia wzbogaciły program szkoleniowy. Zadbaliśmy by nasza kadra szkoleniowa również prezentowała coraz lepszy warsztat szkoleniowy. Nasi trenerzy uczestniczyli w wielu cyklach szkoleniowych i stażach w najlepszych akademiach piłkarskich w kraju i za granicą (łódzkim Widzewie i portugalskim FC Porto). W myśl przyjętej przed rokiem maksymy „od przedszkola do seniora” szkolimy i szkolić będziemy wszystkich chętnych, którzy się do nas zgłoszą. 

PARTNEREM I SPONSOREM TYTULARNYM AKADEMII JEST GRUPA PGE

Kontakt mailowy akademia@bronradom.pl

FORMULARZ DLA RODZICÓW formularz kontaktowy v01.09.2022

DEKLARACJA GRY AMATORA deklaracja gry amatora

POBIERZ REGULAMIN AKADEMII PIŁKARSKIEJ BRONI UMOWA AKADEMIA BROŃ RADOM nowa

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU TUTAJ

Składki członkowskie
Każdy zawodnik Akademii piłkarskiej Broni Radom ma obowiązek comiesięcznej opłaty na cele statutowe

Opłatę należy wpłacić do 10-ego każdego bieżącego miesiąca na konto:
90 1240 3259 1111 0000 3002 2188

Nasi wychowankowie #RazemdlaBroni

Broń Radom od wielu lat słynęła ze szkolenia młodzieży. To z naszej stajni wyszli reprezentanci Polski, Kazimierz Przybyś, Rafał Siadaczka, Tomasz Dziubiński, czy młodzieżowi reprezentanci jak Artur Kupiec, czy Jakub Bilke. W ostatnich latach nastąpił powrót do korzeni i bardzo mocny nacisk na szkolenie młodzieży. Dziś nasi wychowankowie reprezentują kluby ekstraklasowe i szczebla centralnego. W poczekalni są już następni. Chcemy dać im szansę i stworzyć im jak najlepsze warunki do rozwoju.

Dlaczego mówią, że jesteśmy najlepsi? W ostatnich latach Broń Radom jako jedyna w regionie radomskim doprowadziła zespół do Centralnej Ligi Juniorów. To właśnie nasz klub miał największą liczbę przedstawicieli w na szczeblu mazowieckim na poziomie Ekstraligi.