Już w piątek mecz z Concordią! Wszyscy #RazemDlaBroni! Liczymy na wygraną

Przed nami mecz 7 kolejki trzeciej ligi. Broń Radom podejmie Concordię Elbląg, niewygodną i solidną ekipę, która zanotowała świetną poprzednią rundę. Nasz zespół po bardzo słabym meczu z liderem, chciałby zrehabilitować i zainkasować punkty!

BROŃ RADOM – CONCORDIA ELBLĄG
Piątek godz. 19
Stadion. ul. Narutowicza 9

Mecz z Lechią nasza drużyna zamierza oddzielić grubą kreską. Wypadek przy pracy. Wszyscy zagrali słabo, ale był czas na to, aby przeanalizować błędy, wyciągnąć wnioski zaprezentować się w piątek przed własną publicznością zupełnie inaczej.

Concordia Elbląg zanotowała świetną rundę wiosenną. Zaciekle i dzielnie walczyła o utrzymanie w III lidze. Ostatecznie spadła z ligi. Została przywrócona na ten szczebel po wycofaniu Sokoła Ostróda. Warto przy tym zaznaczyć, że „Słoniki” z Elbląga nieźle radziły sobie w klasyfikacji Pro Junior System i zajęły w niej 2. miejsce tuż za naszą Bronią.

Piłkarze z Elbląga po sześciu kolejkach mają siedem punktów na swoim koncie. Zdołali pokonać na wyjeździe Legionovię, wygrali też z Olimpią Zabrów i zremisowali z Jagiellonią II. Ostatnie dwie kolejki dla Concordii nie były już tak udane. Przegrała 0:5 z Legią II, ale rywal wystawił kilku graczy z ekstraklasy. Z kolei w ostatni weekend Pelikan wygrywając 2:1 przerwał Concordii serię 10 meczów bez porażki u siebie.

W bezpośrednich pojedynkach 4 razy wygrywała Broń Radom, a dwukrotnie górą była Concordia. Elblążanie przy N9 nie zdobyli jeszcze punktów i mamy nadzieję, że w piątek ponownie pojadą w daleką podróż z pustymi rękami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz, bo tylko #RazemDlaBroni przy głośnym wsparciu zespołu, możemy zobaczyć pierwsze zwycięstwo u siebie. To nie będzie łatwa przeprawa, dlatego drużynie przydałoby się wsparcie.

Sytuacja kadrowa jest zdecydowanie lepsza niż ostatnio w Tomaszowie. Po pauzie za kartki wraca Dorian Buczek, natomiast od poniedziałku w normalnym treningu jest Michał Wrześniewski. Trener Mateusz Dudek ma większy komfort jeśli chodzi o wystawienie składu.

Od godz. 19 będziemy na żywo przeprowadzać tekstową relację.

PODOBNE WPISY