Już w sobotę IX Piknik Broni Radom! Zapraszamy kibiców, piłkarzy i wszystkich sympatyków

W najbliższą sobotę odbędzie się Piknik Broni Radom. To już dziewiąty festyn, w którym piłkarze, rodzice, kibice, sponsorzy, władze klubu, mogą spotkać się w jednym miejscu, aby podsumować sezon i miło spędzić czas. Startujemy o godz. 16. na obiektach MOSiR Radom przy ul. Narutowicza 9 (wejście przez bramę przy hotelu Gromada).

Ta wyjątkowa impreza potrwa do około godz. 22. Będzie to kolejna wspaniała okazja do spotkania się całej ”Broniarskiej” rodziny – zawodników wszystkich roczników akademii, ich rodziców, trenerów, piłkarzy seniorskiej drużyny, sponsorów, kibiców, sympatyków, oraz władz i pracowników klubu. Będzie to doskonała sposobność, aby w fajnej atmosferze porozmawiać, wymienić się poglądami i doświadczeniami.

Będzie smacznie, piłkarsko i wesoło. Podczas imprezy będą serwowane dania z grilla, wata cukrowa, popcorn, napoje, będzie możliwość skorzystania z atrakcji takich jak animacje i konkursy dla dzieci w różnym wieku. Będzie można zapoznać się pracą zastępu wozu bojowego staży pożarnej, rozegrać mecz w Bumper Ball, odbędą się też tradycyjne mecze z udziałem naszej młodzieży i seniorów.

 

PODOBNE WPISY