Porażka z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Zapis relacji live

W sobotę o godz. 18 piłkarze Broni Radom podejmują Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Nasza Broń jeszcze nie ma zapewnionego utrzymania, a goście mają jeszcze szanse na awans. Szykuje się bardzo ciekawy mecz.

BROŃ RADOM – POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI

1 : 2

Broń: Ginał – Grudzień, Odolak, Kobiera, Derlatka, Mydłowiecki, Kowalski, Knap, Kielak, Banaszkiewicz, Kargul.
Pogoń: Sydorenko – Gedek, Dias, Apolinarski, Jaroń, Kamiński, Gajgier, Budnicki, Keller, Łoś, Gzieło.

Sędzia: Paweł Sitkowski (Podlaski ZPN)

Broń dziś wyszła dziewięcioma młodzieżowcami, z czego czterej to wychowankowie.

—– – – —

1 – ZACZYNAMY!

5 – pierwszy rzut rożny dla gości. Trochę zamieszania, ale Derlatka wybija piłke i uruchamia kontrę

12 – rzut rożny dla Broni. Pomysłowo rozegrany, ale bez strzału na bramkę…szkoda

14 – tym razem rzut rożny dla Pogoni. Dośrodowanie strzał głową i broni Ginał. Jeszcze jeden rozny dla gości

16 – akcja Broni, dośrodkowanie do Kielaka, ten się przewraca w polu karnym, ale nie ma gwizdka. tu sędzia raczej sie nie pomylił

18 – aaajjj gol dla Broni. Ładna akcja Kielaka i Kobiery….lecz spalony. Szkoda

21 – huknął jeden z zawodników Pogoni i poprzeczka uratowała nas przed stratą gola

23 – uderzenie z pierwszej piłki i kapitalna interwencja Ginała!!!

25 – ŻÓŁTA KARTKA. Kamiński (Pogoń)

27 – świetna akcja Broni,. Kielak do Grudnia, ten uderza, ale w nogi bramkarza.

27 -dobrze teraz w defensywie Kargul Grobla, przerwał groźna akcję

31 – Odolak dośrodkował na piaty metr…tam minęli sie z piłką nasi gracze, ogło być groźnie

32 – rzut wolny dla Pogoni na naszej połowie

33 – zmiana. Kontuzja w Pogoni. Za Gajgiera wszedł Imiołek

35 – gooooooooollll dla Broni! Przechwyt Derlatki, podanie do Grudnia, ten ładnie podał na piaty metr i Odolak dołożył nogę. 1:0!!!!!!!!!!!!

37- kolejna akcja. Odolak lewą nogą z 16 metrów…minimalnie nad poprzeczką. Za chwilę akcja Pogoni, strzał głową metr od naszego słupka!

39 – co tu się dzieje…kopia sprzed kilku minut…Grudzien do Odolaka i ten….wprost w bramkarza!!!! Świetna gra Broni!

42 – mocny strzał z dystansu…broni Ginał spokojnie

44 – piłka w nasze pole karne i Kobiera w ostatniej chili wybija w aut

45 – wolny dla rywala z boku boiska na naszej połowie…. nasi obrońcy czujnie wybijają

45 – żółta kartka. Knap

KONIEC 1 POŁOWY! Świetna gra…aż dziewięciu młodzieżowców! Pogoń miała dwie okazje, ale Broń miała ich więcej!!!

46 – POGOŃ zaczyna 2 połowę. Zmiana w ekipie gości. Wchodzi Wrzesiński

48 – Pogoń ruszyła z mocnym atakiem. rzut rożny i łapie Ginał

50 – rożny dla Broni. Piłka wraca w pole karne gości….ale spaloy!!

51 – Wojtek Ginał broni groźny strzał…dobitka i wybijamy!!!

53 – rozny dla Pogoni

54 – kontra Broni, Grudzien uderza świetnie i Sydorenko przenosi piłkę nad poprzeczką!!!!

55 – Zmiany. za Grudnia i Kowalskiego wchodzi Goljasz i Szymczak

58 – Zmiana. Strzałkwski za Kamińskiego

59 – GOOOOL DLA POGONI 1:1. Wrzesiński atomowy strzał pod poprzeczkę z dystansu! Ginał nie miał szans

61 – znowu groźnie…Ginał broni i rożny dla gości. Wybijamy na kolejny rzut rożny

63 – Zmiany – Jendrczko i Nowak za Mydłowieckiego i Knapa

64 – rozny dla gości….strzał z ostrego kąta nad nasza poprzeczką

66 – tym razem groźnie Szymczak po ziemi, ale minimalnie obok słupka

67 – Kobiera czujnie, wybija na rzut rozny. Wychodzimy z kontrą…ale goście wybijają w aut

70 – Gzieło z dystansu, ale bardzo niecelnie

71 – jeszcze jeden strzał z dystansu, ponownie bardzo wysoko nad bramką Ginała

72 – Wrzesiński próbował skopiowac swój wyczyn i znowu z dystansu, ale za wysoko

74 – ZMIANA. Machajek za Groble

76 – Faulowany Derlatka jakieś 30 metrów od bramki rywala

77 – słabe rozegranie rzutu wolnego i goście wybijają w aut

77 – strzał Szymczaka, rykoszet…i tylko rożny!!!

79 – Derlatka zablokował dośrodkowanie i rozny dla Pogoni

80 – Gool dla Pogoni. Strzałkowski 1:2. szkoda. Błąd w kryciu, dośrodkowanie i Strzałkowski z najbliższej odległości!!

81 – jakieś przepychanki piłkarzy…moga być kartki za to

84 – Żółte kartki. Derlatka i Apolinarski

85 – groźny strzał broni, Ginał

86 – Kielak faulowany na połowie rywala

88 – przd szansą Goljasz, ale był na spalonym

90 szansa na 2:2…kontra Broni, Goljasz mógł podawać, zdecydował się na strzał i huknął nad poprzeczką!!! Sedzia dolicza 4 min

90 – Broń próbuje jeszcze i walczy aż miło popatrzec

KONIEC MECZU! Nie udało się zapunktować, choć w bardzo młodzieżowym składzie Broń zagrała momentami bardzo dobre spotkanie! Ogromna szkoda, ale wielkie brawa za walkę i zaangażowanie należą się drużynie!