Mazowsze Cup 2024 dla drużyny FC Mundialito! Trzecie miejsce dla Broni

Zakończył się trzydniowy turniej piłkarski Mazowsze Cup, który organizował nasz klub przy współudziale Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Rywalizowało osiem zespołów z rocznika 2012. Emocji było co niemiara, a zwyciężyła drużyna FC Mundialito.

Zespoły podzielono na dwie grupy po cztery drużyny. Pierwsze pojedynki odbyły się w piątek. Trzeba pochwalić wszystkich uczestników, bo od piątku musieli radzić sobie na sztucznym boisku z dużymi upałami. Mimo to na brak emocji i dobrego, dziecięcego futbolu nie mogliśmy narzekać.
Nasza Broń w fazie grupowej zdobyła siedem punktów. Zremisowała 2:2 z KS Błotnica. Pokonała Gwardię Warszawa 2:1 i Skaryszewiankę Skaryszew 3:0. W półfinale podopieczni trenera Tomasza Dziubińskiego przegrali z późniejszym triumfatorem, FC Mundialito 0:3. W meczu o trzecie miejsce Broń pokonała Błotnicę 3:0, zaś w finale Mundialito w takim samym stosunku ograło Beniaminka Iłża.
Komplet wyników TUTAJ

Dziękujemy sponsorom: Transmont, Jadar, Marysieńka Resort w Toporni, Pierrot, Radwag, Hotel Gromada w Radomiu, Hotel Poniatowski w Radomiu.
Turniej Dofinansowano ze środków samorządu województwa mazowieckiego

PODOBNE WPISY