Michał Wrześniewski oficjalnie wraca na Narutowicza 9

Michał Wrześniewski, 28 letni obrońca ponownie występować będzie w biało – czerwono – niebieskich barwach. To bardzo dobra wiadomość, bo „Wrzesień” dał się poznać jako bardzo solidny i doświadczony defensor, a do tego fajny kolega w szatni.

Równo dwa lata temu Michała Wrześniewskiego do Broni ściągał ŚP trener Artur Kupiec. W sumie wystąpił w naszym zespole 49 razy, zdobywając trzy gole.

Przypomnijmy, że Michał Wrześniewski to wychowanek Korony Kielce, na swoim koncie ma jeden występ w ekstraklasie. Na boiskach 1 i 2 ligi ma spore doświadczenie, z czasów gry w Garbarni Kraków, czy Znicza Pruszków. Grał również krótko w Pogoni Grodzisk Mazowiecki, Unii Janikowo.

– Zdecydowałem się na powrót do Broni, bo spodobała mi się wizja klubu na najbliższe lata i przede wszystkim osoba trenera Dominika Bednarczyka – mówił Michał Wrześniewski tuż po podpisaniu umowy.

Popularny „Wrzesień” to nie jedyny nowy zawodnik, z którym udało się dojść do porozumienia. W najbliższych dniach informować będziemy o kolejnych ruchach kadrowych.

PODOBNE WPISY