Młodzieżowe ligi: Rocznik 2005 przegrał z liderem, 2009 wygrał z liderem, a 2010…jest liderem!

Drużyny młodzieżowe dostarczyły nam w ostatni weekend nie mniej emocji niż seniorzy, którzy triumfowali w Białobrzegach. Ciężki bój toczyli najstarsi juniorzy z rocznika 2005, którzy przegrali z bardzo mocnym liderem. Z kolei rocznik 2009 wygrał w Extralidze w Pruszkowie z liderem. Dobry weekend zanotowały dwie ekipy rocznika 2010. W I lidze zespół zespół trenera Roberta Rogali wygrał z Radomiakiem II i ma komplet punktów.

Extraliga mazowiecka 2005
Broń Radom – Ursus Warszawa 0:2
Broń 05: Ginał – Kwiatkowski, Strzałkowski, Banaszkiewicz, Kapusta, Głogowski, Pyka, Szwed, Bryks, Romelczyk, Ankurowski oraz Ciecierski, Szczęsny, Gocel, Chełmiński, Bieńkowski, Zarębski, Kapturski.

Dzisiejsza potyczka pokazała , że nie taki straszny Lider…Można było odnieść wrażenie,że przeciwnik był dzisiaj bardziej zmotywowany,więcej chciał, miał więcej szczęścia i boiskowego cwaniactwa. Pierwsza połowa była wyrównana,groźniejsze sytuacje Ursusa i wyśmienita dyspozycja Gienka.Druga odsłona z lekką przewagą Traktorków, lepszą dyspozycją strzelecką (pierwszy gol) i szczęściem przy golu nr.2 (rykoszet zmyla naszego bramkarza).My oddaliśmy dziś kilka uderzeń,lecz celowniki nie były nastawione.Wiele długich podań z jednej i drugiej strony,mniej gry kombinowanej,kreatywnej…Szkoda dwóch sytuacji z ostatnich 20 minut,bo mogło być bardziej emocjonująco. – relacjonował trener Dariusz Różański.

I liga mazowiecka 2007
Wilga Garwolin – Broń Radom – przełożony

I liga mazowiecka 2008
Pogoń Siedlce – Broń Radom 2:0

I liga radomska 2008
AS Radomiak – Broń II Radom 1:2
Bramki: Kuba Staniszewski 2

Extraliga mazowiecka 2009
Znicz Pruszków – Broń Radom 0:2
Bramki: Szambor, Just

Broń 09: K. Turek – P. Zimnicki , B. Kucharski, J. Holak (C), A. Płatos, A. Bomba, M. Szambor, P. Przydatek , B. Gierwatowski, A. Just, D. Juźwik oraz F. Domagała, K.Ciszewski, J. Figarski
Trener Ł. Ławrecki: „Bardzo cenne 3 punkty wywalczone na terenie na którym jeszcze nigdy nie udało nam się wygrać. Zwycięstwo pewne i z przebiegu meczu w pełni zasłużone. Bardzo dobrze realizowaliśmy złożenia które sobie postawiliśmy przed meczem nie dając przeciwnikowi możliwości na większe zagrożenie naszej bramki. Świetna gra w obronie i dobre szybkie akcje oskrzydlające szczególnie w pierwszej połowie zrobiły robotę. Druga połowa również dobra dopiero w ostatnich minutach uwidoczniła się przewaga gospodarzy ale potrafiliśmy przetrwać bez straty bramki a sami z kontrataków stworzyliśmy bardzo dobre okazje do podwyższenia wyniku. Cieszy, że zespół po niewytłumaczalnej ubiegłotygodniowej porażce zareagował właściwie i pomimo znacznych problemów kadrowych zagrał dobre spotkanie.”

I liga mazowiecka 2009
Radomiak Radom – Broń II Radom 3:0
niedziela godz. 13

III liga 2009
Broń III Radom – Mazowsze Grójec 0:12
Początkująca grupa przegrała zasłużenie, aczkolwiek za wysoko. Niemniej gratulacje dla chłopców za walkę i ambicję oraz pasję do futbolu!

I liga radomska 2010
Radomiak II Radom – Broń Radom 1:2
Bramki: Albert Sentkiewicz, Wiktor Wilczyński.

Bardzo ważna wygrana Broni. Drużyna trenera Roberta Rogali wciąż ma komplet punktów i po siedmiu kolejkach jest liderem.

III liga radomska 2010
Broń II Radom – KS Magnuszew 4:2

Bramki: Seweryn Bąk, Adam Grabowski, Arkadiusz Baliński, Filip Ligęza.

Po tej kolejce również drugi zespół w tym roczniku wskoczył na fotel lidera

Rocznik 2011
Broń Radom – Drogowiec Jedlińsk 7:0

Po sześciu kolejkach nasz zespół z kompletem punktów prowadzi w II lidze.

 

PODOBNE WPISY