Na koniec rundy porażka z Lechią w Tomaszowie Mazowieckim

Na koniec rundy jesiennej, piłkarze Broni Radom przegrali z Lechią w Tomaszowie Mazowieckim. Do 75 minuty, gdy nasz zespół grał w komplecie była szansa na zwycięstwo i to Broń stworzyła sobie więcej dogodnych okazji. Niestety końcówka należała do Lechii i to gospodarze mogli cieszyć się z kompletu punktów.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Broń Radom 3:1 (1:0)

Bramka: A. Nowak 29 z karnego. Kacper Bąk 88, K. Szymczak 90+2 – M. Szymczak 69 z karnego

Broń: Kosiorek – Machajek, Pietrzyk, Jendryczko, Kalinowski (89 Kargul – Grobla), Derlatka, Kobiera, Nowak (75 Mydłowiecki), Kielak, M. Szymczak, Odolak (75 Goljasz).

Broń zagrała zdecydowanie lepiej niż w trzech ostatnich pojedynkach. W trudnych warunkach potrafiła sobie stworzyć sporo bramkowych sytuacji. Jednak to jedyna dobra wiadomość, bo na finiszu zawsze liczy się to co w siatce. Lechia w ostatnim kwadransie wykorzystała fakt, że nasza Broń gra w osłabieniu. Od 75 minuty Broń grała w dziesiątkę, po dwóch żółtych kartkach Kajetana Jendryczko. Nie udało się w końcówce wybronić i zabrać choćby jednego punktu do Radomia. A szkoda, bo w przekroju całego pojedynku remis byłby bardziej sprawiedliwym wynikiem.

Przed zespołem Broni przerwa zimowa. Dobry czas na podsumowania, analizę i wyciąganie wniosków. Wkrótce na naszej stronie przedstawimy plan sparingów drużyny i informację dotyczącą przygotowań. Będą też z pewnością zmiany kadrowe o których na bieżąco będziemy informować.

ZOBACZ ZAPIS RELACJI NA ŻYWO TUTAJ

 

PODOBNE WPISY