Na początek nieobliczalny rywal. Co słychać w Jagiellonii II

Już w sobotę o godz. 12 nasza Broń rozpocznie nowy sezon wyjazdowym meczem z Jagiellonią II Białystok. Patrząc na notowania bukmacherów, wyniki meczów sparingowych nasze i przeciwników, to nie będziemy faworytem spotkania. Jednak nasz zespół jest teraz jeszcze bardziej doświadczony i w sobotę może sięgnąć po komplet punktów.

– Chcemy zawsze grać o zwycięstwo, a na koniec zmagań zająć w tabeli wyższe miejsce niż w zeszłym sezonie. Ponadto dużą wagę przykładamy do rozwoju młodzieży. Chcemy zindywidualizować treningi oraz podejście do zawodników, żeby każdy dostał dodatkowe narzędzie, które pozwoli na zwiększenie poziomu oraz wspomoże rozwój. Zawsze celujemy wysoko. Interesuje nas górna część tabeli, może miejsce w czołowej szóstce. Jesteśmy w stanie to osiągnąć – mówi dla oficjalnej strony Jagiellonii, trener rezerw, Adrian Żurański.

Do Jagiellonii II dołączył nowy napastnik, Vinicius Matheus. Młoda ekipa wygrała wszystkie sparingi i na pewno wyniki są zaskoczeniem: 5:0 z Ruchem Wysokie Mazowieckie, 5:1 z Mazovią Mińsk, 3:1 z Podlasiem Biała Podlaska, 4:1 ze Świtem Nowy Dwór. Co na temat Broni mówi trener Żurański?
– Trudno jest zebrać dużo informacji przed pierwszym meczem sezonu. Nie mamy dostępu do ich meczów sparingowych. Wiemy oczywiście, jaką kadrą dysponują, na kogo trzeba uważać. To zespół świeżo zbudowany, w którym było sporo roszad. Moim zdaniem to drużyna jak najbardziej w naszym zasięgu. Niemniej musimy oczywiście uważać i być dobrze zorganizowanymi w defensywie.

Co słychać w Broni? O przygotowaniach drużyny do pierwszego meczu napiszemy wieczorem!

PODOBNE WPISY