Nasza młodzież zaczęła sezon w mazowieckich ligach

Trochę pechowo rozpoczęła się runda jesienna dla młodzieży Broni Radom, grającej na poziomie wojewódzkim. Rocznik 2005 przegrał bo stracił gola w 101 minucie. Z kolei rocznik 2008 zagrał dziwne spotkanie, w którym padł remis 6:6.

Extraliga 2005

URSUS Warszawa – BROŃ Radom 3 – 2 (0 – 2)
Bramki: Ankurowski x 2
Ginał – Pawłowski,Strzałkowski, Banaszkiewicz,Szczęsny, Kowalski,Głogowski, Romelczyk,Piwowarczyk,Kacprzak,Ankurowski oraz Kapusta,Pyka,Kwiatkowski, Chełmiński,Gocel.
Pierwszy kwadrans pod dyktando gospodarzy,u nas sporo chaosu w tym okresie gry.Następnie nasze akcje nabierają tempa,gramy składniej i obejmujemy prowadzenie po dwóch celnych uderzeniach Matiego. W drugiej połowie tempo naszej gry spada,a Traktorki kąsają nas akcjami oskrzydlającymi i wyrównują.Sędzia dolicza 10 minut,gdzie w 101 minucie wpychają piłkę do bramki i wychodzą na prowadzenie…
Bardzo szkoda straconych punktów, ponieważ można było w pierwszej połowie , przy lepszych decyzjach , czy dokładniejszym podaniu podwyższyć rezultat.Wtedy łatwiej by się mogło kontrolować mecz i pilnować wyniku.Na pewno na słabszą końcówkę meczu miała wpływ utrata jednego zawodnika,gdzie przez 20 – 25 minut gry graliśmy w osłabieniu , a pracy było sporo.
Przełykamy gorycz porażki , wyciągamy wnioski i walczymy w następnej kolejce, znowu na wyjeździe z Sempem.
I liga mazowiecka 2008
Broń Radom – Pogoń Siedlce 6:6
Bramki: Kacper Bugaj 3, Cyprian Cieloch 2, Krystian Król
„Mecz zaczynamy dobrze i strzelamy bramkę i niestety duże błędy indywidualne i przegrywamy do przerwy 2:4 Martwi fakt, że tracimy aż 6 bramek większość po własnych błędach. Na plus w mojej ocenie, że potrafimy się podnieść i doprowadzić do remisu i mając jeszcze swoje okazje do zdobycia zwycięskiej bramki. Brawo dla chłopaków za walkę i zangażowanie – relacjonował nam Marcin Trojanowski, trener ekipy 2008.
Ekstraliga 2009
Broń Radom – Znicz Pruszków 0:2 (0:0)
Skład: P. Rokicki – J. Holak (C), B. Kucharski, P. Zimnicki, D. Juźwik, M. Szambor, A. Bomba, P. Przydatek, B. Gierwatowski, D. Lis, K. Ciszewski oraz K. Turek- A. Płatos, W. Sadowski, M. Wicik, P. Wilczyński
Trener Martin Łabędzki: „Pechowo rozpoczynamy tą rundę. Dzisiaj zabrakło nam przed wszystkim spokoju i skuteczności bo ilość bardzo dobrych sytuacji była duża. Mamy duży niedosyt bo wiemy że popełnialiśmy dwa błędy przez naszą pasywność i błąd w ustawieniu po których straciliśmy dwie bramki. Widać u chłopców sportową złość bo zagraliśmy z najmocniejszą drużyną w lidze i nie musieliśmy tego spotkania przegrać. Wyciągamy wnioski bo pozytywnych ale i negatywnych informacji jest dużo. W drużynie jest duży potencjał i pracujemy aby w przyszłości było tylko lepiej.”
I liga mazowiecka
Broń II Radom – Radomiak Radom 3:3 (0:3)
Bramki dla Broni: A. Just 2, J. Figarski Skład: F. Domagała – Sz. Jabłoński, B. Kucharski, W. Stachowicz, A. Bomba, I. Szot, J. Figarski, B. Gierwatowski, S. Bomba (C), A. Just, M. Grzyb oraz B. Czerny, D. Gregier, M. Iwański, T. Szwed
Trener M. Łabędzki: „Pierwsza połowa stała pod znakiem naszych błędów które bezpośrednio zaważyły na utracie trzech bramek. natomiast w ofensywie kilka razy zabrakło dobrego wykończenia lub oddania strzału. Natomiast po chłodnej analizie w przerwie drugą połowę graliśmy już głównie my, a co najważniejsze byliśmy skuteczni i odrobiliśmy straty a przy odrobinie większej koncentracji sędziego mogliśmy mieć minimum jednego karnego. Niemniej jednak brawa dla chłopców że pokazali w drugiej połowie spokój cierpliwość i realizowali założenia z przerwy . Dziękuję drużynie gości za sportową rywalizację i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach.”

PODOBNE WPISY