Niedziela z Piknikiem Broni Radom. Zapraszamy!

Już w najbliższą niedzielę ponownie spotkamy się na Pikniku Rodzinnym Broni Radom. Wracamy po czteroletniej przerwie spowodowanej pandemią. Będzie piłkarsko, smacznie, muzycznie i mamy nadzieję, że wesoło.

Całe środowisko skupione wokół naszego klubu spotka się już po raz ósmy. Tak jak w latach poprzednich, rodzice, wraz z trenerami poszczególnych roczników zorganizują grille i coś na grilla. Będą ławki, parasole, będzie oprawa muzyczna. Szykujemy konkursy z nagrodami dla naszych małych piłkarzy. Sprawdzimy naszych bramkarzy seniorskiej ekipy, przeprowadzimy konkurs „Wiedzy o Broni Radom”. Do gry zapraszamy Tatusiów, Kibiców, Oldbojów, Trenerów, no i rzecz jasna wszystkich zawodników naszych grup młodzieżowych.
Nie zabraknie zaproszonych gości. Pogodę zamówiliśmy i liczymy, że na niedzielę dotrze słoneczko -:)
Obiekt przy ul. Narutowicza 9, otwarty będzie od godz. 13.30 więc rodzice z poszczególnych roczników będą mogli pomóc w przygotowaniach. Całą zabawę zaczniemy około godziny 15 i będzie można zostać do wieczora. Liczymy, że wszyscy będziemy mogli o godz. 19:26 zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie! Do zobaczenia w sobotę na meczu z Lechią i w niedzielę na Pikniku!

PODOBNE WPISY