Ostatni mecz u siebie. W piątek przyjdź na mecz z GKS Wikielec!

Ostatni dzień maja, to również czas na ostatni w tym sezonie domowy mecz Broni Radom. Zapraszamy na Narutowicza 9. Wierzymy, że będzie to udane pożegnanie z radomską publicznością.

BROŃ RADOM – GKS WIKIELEC

Piątek godz. 19

Nasza Broń ma do rozegrania jeszcze dwa mecze i może zanotować najlepszy wynik od czasu powrotu do III ligi w 2018 roku. Corocznie biliśmy się momentami rozpaczliwie o utrzymanie, a teraz bilans punktów jest dodatni i może być jeszcze lepiej w przypadku wygranych z GKS Wikielec i Legionovią Legionowo. Wierzymy w motywacje i mobilizację drużyny.

Wiadomo, że w piątek tej motywacji i determinacji może być więcej po stronie naszego przeciwnika. GKS Wikielec ma na swoim koncie 40 punktów. Ostatnia wygrana 1:0 z Pelikanem Łowicz mocno przybliżyła tą drużynę do utrzymania w gronie trzecioligowców, ale rywale wciąż jeszcze nie mogą być tego pewni. Wiosną wygrali 6 meczów, 3 zremisowali i doznali 6 porażek. Statystycznie dużo gorzej wypadają na wyjazdach, gdzie w tej rundzie wygrali tylko dwukrotnie. W spotkaniu z Bronią nie zagra młodzieżowiec, Mateusz Jackowski, który zobaczył w ostatnim pojedynku czerwoną kartkę.

Jeśli chodzi o naszą drużynę, to z pewnością na boisku zobaczymy mieszkankę rutyny z młodością, tak jak to miało miejsce w meczach z Victorią czy Wartą. Szkoda zwłaszcza ostatniego meczu, gdzie Broń miała kilka wyśmienitych okazji, ale bramkarz Warty po swoich interwencjach trafił do Jedenastki Kolejki. Na pewno zabraknie w składzie Doriana Buczka, który dostał dwa mecze pauzy.

W dotychczasowych spotkaniach przegraliśmy tylko raz na wyjeździe z Wikielcem 1:4. Raz padł remis, który potem okazał się sławetnym walkowerem i oba kluby walczyły w PZPN o odzyskanie punktów. Trzykrotnie wygrała w bezpośrednich konfrontacjach nasza Broń.

Warto przyjść na ostatni mecz i podziękować drużynie za wiele dobrych występów i duże emocje. Następny domowy pojedynek zagramy dopiero w sierpniu! Mecz Broni z GKS Wikielec rozpocznie się w piątek o godz. 19. Przeprowadzimy z tego pojedynku tekstową relację na żywo.

PODOBNE WPISY