Ostatni mecz w sezonie. Środa w Legionowie

Awansem, bo już w środę 5 czerwca nasza drużyna zagra mecz 34 kolejki. Zagramy na wyjeździe z Legionovią Legionowo. Początek godz. 18

Legionovia to zdaniem wielu ekspertów interesujących się naszą ligą, największe rozczarowanie w tym sezonie. W ostatnich latach zespół ten balansował między 2 i 3 ligą. To była jedna z najmocniejszych ekip. Dziś drużyna zajmuje przedostatnie miejsce i spadła do IV ligi, pomimo, że w kadrze tej drużyny nie brak zawodników z przeszłością w wyższych ligach. Władze Legionovii mają nad czym myśleć.
W środę Legionovia podejmie Broń. Wydaje się, że będzie to mecz o przysłowiową pietruszkę, ale tak naprawdę motywacji nie brakuje, bo obie drużyny mają jeszcze swoje cele. Legionovia chce u siebie godnie pożegnać się z III ligą. Broń też chce wygrać i utrzymać 8 miejsce w tabeli, inkasując 50 punktów. Tak dobrego wyniku nie było w ostatnich latach. Chcemy też utrzymać pozycję lidera klasyfikacji Pro Junior System, więc z pewnością w Legionowie na boisku zobaczymy mieszankę rutyny z młodością! Po pauzie za kartki do kadry meczowej wraca Dorian Buczek.
Mecz w Legionowie rozpocznie się o godz. 18. Będziemy na żywo przeprowadzać relację na żywo. Prawdopodobnie pojawi się też transmisja TV. Będziemy o tym informować jutro.

PODOBNE WPISY