Ostatni sparing z KTS Weszło, u siebie na głównym stadionie

Nie lada gratka i fajny przedsmak rundy wiosennej czeka nas już w najbliższy weekend. Nasza Broń zagra sparing z KTS Weszło Warszawa, zespołem naszpikowanym znanymi zawodnikami.

Broń Radom – KTS Weszło Warszawa, sobota godz. 11

Dzięki uprzejmości władz MOSiR, ostatni mecz rozegramy na trawiastej płycie. To ma znaczenie zwłaszcza pod kątem szkoleniowym, wszak zbliża się liga i drużyna powinna już przyzwyczajać się do naturalnego boiska.

KTS Weszło w IV lidze mazowieckiej zajmuje piąte miejsce, ma jeden mecz zaległy i sześć punktów straty do lidera. To jeden z głównych kandydatów do awansu. Tacy zawodnicy jak Łukasz Gikiewicz, Igor Lewczuk, Maciej Świdzikowski, Jakub Kosecki, Marcin Burkhardt grali w najwyższych klasach rozgrywkowych. Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że w kadrze Weszło znajdują się też Michał Kielak, Bartosz Olszewski i Bartek Kalinkowski, którzy w przeszłości grali w Broni Radom.

W kadrze Broni poza Maksem Kventsarem (ma lekki uraz) wszyscy są do dyspozycji trenera Mateusza Dudka. Z testów w ukraińskiej ekipie Vorksla Połtawa wrócił Piotr Owczarek i wiosną na pewno będzie reprezentował Broń.

Mecz Broń – Weszło o godz. 11. Wynik będzie można śledzić na naszym portalu.

PODOBNE WPISY