Piątek z Legionovią! Gramy o podtrzymanie passy i spokojną zimę!

W piątkowy wieczór przedostatni mecz domowy w tej rundzie. Nasza Broń w ramach 17 kolejki III ligi podejmie Legionovię Legionowo. Zagramy z zespołem, z którym nie udało się zatriumfować od 15 lat. Z drugiej strony już dawno nie wchodziliśmy w mecz z tym przeciwnikiem, w roli faworyta.

BROŃ RADOM – LEGIONOVIA LEGIONOWO
Piątek godz. 18
Stadion ul. Narutowicza 9

Legionovia w ostatnich sezonach walczyła o powrót do drugiej ligi. Trzeba przyznać, że ten zespół to swego rodzaju fenomen. W drużynie zaszło jedynie kilka zmian, a mimo to „Novia” znajduje się w strefie spadkowej. Ma 13 punktów na swoim koncie, a na wyjeździe poza meczem z Pilicą w Białobrzegach przegrała wszystkie mecze.
Dziwi na pewno miejsce Legionovii w tabeli. W składzie są tacy zawodnicy jak Brudnicki, Choroś, Wojdyga, Basiuk, Radionow, Zjawiński, którzy z powodzeniem grali w wyższych ligach. Dlaczego nie ma wyników, to już zostawiamy władzom i sztabowi naszego piątkowego rywala.

Legionovia na pewno przyjedzie do Radomia, aby przerwać złą passę i wydostać się ze strefy spadkowej.

Broń też ma swój plan na to spotkanie. Nasz zespół w ostatnich czterech meczach zdobył 10 punktów. Cieszą nas wyniki, cieszy nas coraz lepsza gra drużyny. Zespół chce wygrać ostatnie dwa domowe mecze z Legionovią i Jagiellonią II, bo ewentualne sześć punktów pozwolą naszej drużynie na to, aby w spokoju przygotowywać się do wiosennych zmagań.
Po pauzie za kartki, do kadry wraca Jakub Kowalski. Do treningów powoli wraca Maks Kventsar, ale jego raczej jeszcze nie zobaczymy.

Zapraszamy w piątkowy wieczór na mecz! Dopingujcie Broń Radom!

PODOBNE WPISY