Piątkowy wieczór spędź przy Narutowicza 9. Przyjeżdża były wicemistrz Polski

Mocno tęskniliśmy za naszą drużyną. Broń Radom już w piątkowy wieczór o szczególnej porze rozpocznie pierwszy pojedynek na swoim stadionie w tym sezonie. Przeciwnik nie byle jaki, bo były wicemistrz Polski, uczestnik europejskich pucharów. Zagra z nami mocny rywal, a na sektor gości zawita spora grupa fanów „Brunatnych”.

BROŃ RADOM – GKS BEŁCHATÓW
Piątek godz. 19.26
Stadion przy ul. Narutowicza 9

Fajnie ułożył się terminarz, że już w pierwszym meczu na naszym stadionie zagramy z jedną z najmocniejszych ekip tej ligi. Gościć będziemy kandydata do awansu i zacnego przeciwnika z solidną historią. Wszak GKS Bełchatów to wicemistrz Polski z 2007, dwukrotny finalista Pucharu Polski, uczestnik europejskich pucharów. Najnowsza historia tego klubu już tak wyjątkowa nie jest. Klub po wycofaniu się z rozgrywek drugiej ligi, zaczynał rywalizację w IV lidze, ale w ubiegłym sezonie po udanej walce z Widzewem II ostatecznie wywalczył awans. Trenerem GKS Bełchatów jest Bogdan Jóźwiak, szkoleniowiec dobrze znany w naszej lidze z pracy w takich klubach jak Pelikan, Warta Sieradz, Sokół Aleksandrów, czy choćby Ursus Warszawa.
W pierwszym meczu nowego sezonu GKS pokonał 1:0 Pelikana Łowicz, zdobywając gola już w 2 minucie. „Brunatni” chcą wrócić na wyższy szczebel, ale mamy nadzieję, że w Radomiu nikt im tego nie ułatwi i spotkają się z dużymi ciężarami.

Z każdym dniem coraz lepiej
W naszym zespole atmosfera jest bardzo dobra i nikogo szczególnie mobilizować nie trzeba. W pierwszym meczu nasza Broń zremisowała 1:1 z rezerwami Jagiellonii, które naszpikowane były zawodnikami ekstraklasowej ekipy.

– Atmosfera jest bardzo dobra. Skupiamy się na kolejnych treningach. Zespół jest w przebudowie, ale każdy dzień działa na naszą korzyść. Wystąpimy w piątek bez Kuby Szarpaka i bez Marciny Szymczaka. Liczymy na wsparcie naszych kibiców – zapowiada trener Mateusz Dudek, który w tej roli zadebiutuje na stadionie przy N9.

Liczymy na walkę i skuteczność naszej drużyny. Część zawodników zadebiutuje w trójkolorowych barwach na stadionie Broni.

Bilety, karnety
Warto na stadion przyjść wcześniej, od godz. 18. Warto przede wszystkim kupić bilet przez internet lub karnet. Wszystko po to, aby kilka minut przed meczem nie stać nerwowo w kolejkach.

Na meczu czynna będzie trybuna od strony Narutowicza i tam należy udać się po bilety.

Od godz. 19.26 na naszej stronie będzie można śledzić tekstową relację na żywo

BILETY TUTAJ

KARNETY TUTAJ

 

PODOBNE WPISY