Piłkarze Broni Radom rozpoczęli przygotowania do piłkarskiej wiosny

26 piłkarzy zameldowało się na pierwszym, tegorocznym treningu trzecioligowej Broni Radom. Cieszy frekwencja, cieszy również fakt, że do zdrowia wracają kontuzjowani wcześniej zawodnicy. Nie zabrakło również nowych twarzy.

W końcówce rundy jesiennej na urazy narzekali Adrian Dziubiński, Maks Kventsar, Junior Timite. W poniedziałek normalnie trenowali. Indywidualnie biegał Jakub Szarpak, który jest po ciężkiej kontuzji i też wznowił zajęcia.

Poza Hubertem Jakubcem, który być może trafi na wypożyczenie do innego klubu, wszyscy zawodnicy stawili się na treningu.

Było trzech nowych graczy (dwóch z Warszawy i jeden z Ukrainy). Na razie niewiele wiadomo na ich temat. O ich przydatności za jakiś czas zdecyduje sztab szkoleniowy. Na razie jest zbyt wcześnie, aby pisać cokolwiek o zmianach kadrowych.

Pierwsze zajęcia toczyły się w niemiłosiernym mrozie i trwały niewiele ponad godzinę. We wtorek drużyna przejdzie testy, zaś w piątek rozegramy zostanie pierwszy mecz kontrolny. Na razie zajęcia odbywać się będą codziennie i obciążenia będą rosły.

Pierwszy mecz towarzyski Broń zagra 20 stycznia z Oskarem Przysucha.

PODOBNE WPISY