Podsumowanie III kolejki. Co się dzieje w Legionovii? Lechia zaskakuje. Pierwsza wygrana Unii

Za nami trzecia kolejka trzeciej ligi. Emocji nie brakowało na boiskach. Nas oczywiście najbardziej cieszy komplet punktów Broni, bo dzięki temu nasz zespół wskoczył na 10 miejsce. Mamy nadzieję, że tym meczem drużyna trenera Mateusza Dudka rozpoczęła marsz w górę tabeli.

W derbach sąsiednich powiatów, Świt Nowy Dwór pokonał Legionovię Legionowo 3:0. To już trzecia porażka Legionovii w takim samym stosunku bramkowym. Przed sezonem doszło tutaj do zmiany trenera, Kilku zawodników odeszło, ale chyba nikt nie spodziewał się, że Novia zacznie sezon od trzech porażek i bilansu 0:9.
Bez punktów na dole tabeli jest też nasz piątkowy rywal, Olimpia Zambrów.
Na pewno zaskoczeniem na „plus” jest postawa Lechii Tomaszów Maz. Zespół ten ma na swoim koncie komplet punktów.
Również GKS Bełchatów po raz trzeci skromnie zanotował jednobramkowe zwycięstwo.
Przebudziła się Unia Skierniewice. Wygrała pierwszy mecz i to od razu derbowy z Wartą Sieradz aż 5:1.
Bez wygranej na razie Pilica Białobrzegi, ale tu trzeba przyznać, że drużyna z naszego regionu zremisowała na ciężkim terenie w Wikielcu.
Nieźle w rozgrywkach radzi sobie beniaminek z Sulejówka. Victoria przegrywała z faworyzowaną Pogonią 0:1, ale odrobiła straty i mogła nawet ten mecz wygrać.
Wyniki

Jagiellonia II Białystok – Mławianka 3:0, Legia II Warszawa – Pelikan Łowicz 2:0, Olimpia Zambrów – Broń Radom 1:2, Legionovia Legionowo – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:3. ŁKS Łomża – Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:2, GKS Bełchatów – Concordia Elbląg 1:0, Victoria Sulejówek – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:1, Warta Sieradz – Unia Skierniewice 1:5, GKS Wikielec – Pilica Białobrzegi 1:1 (1:1)

TABELA TUTAJ

A w środę czwarta kolejka. Broń u siebie zagra z Legią II. Czekamy na Was o godz. 19 przy N9

PODOBNE WPISY