Posmakować wygranej w Łowiczu! W niedzielę do boju Broniarze!

Wiemy jak smakują dżemy i przetwory z Łowicza. Jednak cały czas nie wiemy jak smakuje zwycięstwo w Łowiczu. Mi wielokrotnej konfrontacji w trzeciej lidze z Pelikanem, naszej drużynie nigdy nie udało się wygrać z tym zespołem na wyjeździe. Liczymy i mocno wierzymy w to, że w niedzielę 27 sierpnia to łowickie fatum w końcu zostanie przełamane.

PELIKAN ŁOWICZ – BROŃ RADOM
Niedziela godz. 12

Szykuje się bardzo ciekawe spotkanie. Pelikan w czterech meczach zdobył trzy punkty, pokonując między innymi Olimpię Zambrów. W pozostałych meczach łowiczanie grali na wyjazdach z trudnymi przeciwnikami, Bełchatowem, Legią II, Lechią Tomaszów. Mimo porażek zespół ten prezentował się nieźle. Dlatego Broń na pewno łatwego zadania mieć nie będzie.
Nasz zespół też łatwo nie miał, ale udało się zgarnąć pięć punktów i liczymy na pierwszy triumf w Łowiczu. Od dziewięciu lat Broń z Pelikanem grała w Łowiczu siedem razy i dwukrotnie remisowała. Niestety pięć pozostałych meczów kończyło się wygranymi zespołu z Łowicza. Każda nawet najgorsza seria kiedyś się kończy i wierzymy, że będzie to właśnie teraz.

W meczu nie zabraknie dodatkowych smaczków, bo od niedawna zawodnikami Broni są Przemysław Dwórzyński i Adrian Olpiński, którzy w poprzednim sezonie grali dla Pelikana. Z kolei w przeciwnej ekipie być może na boisku zobaczymy Kajetana Jendryczko, który z Broni przeszedł właśnie do Pelikana.

Mecz rozpocznie się w niedzielę o godz. 12. Tradycyjnie tekstową relację na żywo będzie można śledzić na naszym portalu.

Jak było dotychczas
Sezon 14/15
Broń Radom – Pelikan Łowicz 2:1 (Dobosz, Skórnicki)
Pelikan Łowicz – Broń Radom 1:1 (Nowosielski)

Sezon 15/16
Broń Radom – Pelikan Łowicz 2:5 (Skórnicki, Ankurowski)
Pelikan Łowicz – Broń Radom 3:2 (Nowosielski, Czarnecki)

Sezon 2018/19
Broń Radom – Pelikan Łowicz 1:4 (Śliwiński)
Pelikan Łowicz – Broń Radom 2:0

Sezon 2019/20
Pelikan Łowicz – Broń Radom 1:0

Sezon 20/21
Pelikan Łowicz – Broń Radom 1:1 (Jagieła)
Broń Radom – Pelikan Łowicz 0:1

Sezon 21/22
Broń Radom – Pelikan Łowicz 0:0 – mecz w Kozienicach
Pelikan Łowicz – Broń Radom 2:0, zweryfikowany jako walkower 3:0

Sezon 22/23
Broń Radom – Pelikan Łowicz 3:2, (Odolak, Szymczak 2)
Pelikan Łowicz – Broń Radom 5:2, (Odolak 2).

PODOBNE WPISY