Prezes Honorowy Broni Radom nagrodzony podczas Gali Sportu

Jerzy Graliński, prezes honorowy naszego klubu został nagrodzony podczas Gali Sportu organizowanej przez władze miasta. Za całokształt pracy otrzymał tytuł Serce dla Sportu.

Jerzy Graliński niedawno skończył 81 lat. Przez około 30 lat pracował na rzecz klubu. Jako kierownik sekcji tenisa stołowego, jako wiceprezes, potem również jako prezes wielosekcyjnego klubu.  Do Radomia trafił w 1966 roku. Rozpoczął pracę w Zakładach Metalowych Łucznik, był kierownikiem działu sportu i rozpoczął współpracę z przyzakładowym klubie Broń. Jego przygoda trwała do 1995 roku. Ostatnie lata pełnił rolę pierwszego prezesa.

W 2023 roku podczas Walnego Zgromadzenia RKP 1926 Broń Radom, Jerzemu Gralińskiemu nadano tytuł prezesa honorowego klubu. W piątek, 9 lutego podczas Gali Mistrzów Sportu, pan Jurek odebrał wyjątkową i prestiżową nagrodę, jaka wręczana jest osobom wybitnym i niezwykle zasłużonym – Serce dla Sportu. Gratulujemy i jesteśmy niezwykle dumni. Zwłaszcza po tym co Pan Jerzy powiedział w podzięce za nagrodę.

„Zapraszam wszystkich za dwa lata na 100 lecie klubu. Broń to największy i najstarszy klub w mieście”- powiedział Jerzy Gralinski.

(Jerzy Graliński na zdjęciu z lewej)

PODOBNE WPISY