Przygotowania na Concordię. Liczymy na sportową złość

Nie bacząc na majówkę, długi weekend, nasi piłkarze przygotowują się do meczu z Concordią w Elblągu. Już w piątek nasza Broń uda się w najdalszy wyjazd w tym sezonie.

Obie drużyny do sobotniego spotkania podejdą mocno podrażnione. Concordia prowadziła z Ursusem w Warszawie, miała dobre okazje, aby wygrać mecz, ale po słabej drugiej połowie przegrała z „Traktorkami”.
Broń też była blisko zgarnięcia pełnej puli. W 90 minucie przy prowadzeniu 2:1 z Olimpią Zambrów mieliśmy dwie dogodne okazje, a za moment po rozegraniu rzutu wolnego rywale zdobyli bramkę na remis 2:2. Nic więc dziwnego, że drużyna czuje sportową złość. Na treningu widać było duże „wkurzenie”, ale trzeba mieć nadzieję, że tą złość zawodnicy przekują w dobry występ w Elblągu. W treningach nie uczestniczą kontuzjowani: Damian Machajek, Maciej Kmiecik i Kajetan Jendryczko.

Z Concordią do tej pory graliśmy czterokrotnie i tylko raz przegraliśmy. Szersza zapowiedź wkrótce na naszym portalu.