Raport z lig młodzieżowych. Weekend 22-23 kwietnia

W miniony weekend serię kolejnych spotkań rozegrali młodzi piłkarze Broni Radom. Niektóre zespoły wypadły gorzej, inne zanotowały zwycięstwa! Raport z lig młodzieżowych przedstawiamy poniżej.

Ekstraliga mazowiecka 2005
Broń Radom – Ursus Warszawa 0:1
Broń 2005: Ginał – Makowski, Strzałkowski, Kapusta, Szczęsny, Głogowski, Pyka, Romelczyk, Chełmiński, Szwed, Bryks oraz Otrębski, Bieńkowski, Kacprzak, Kapturski, Gocel.
Po serii świetnych występów, tym razem nasza drużyna zagrała słaby meczi i przegrała z Traktorkami.
„Zagroziliśmy przeciwnikowi jedynie dwa razy , po dokładnych dośrodkowaniach Igora z rzutów wolnych , lecz nikt nie miał szczęścia , by je wykończyć.Nasza gra ofensywna wyglądała jak przysłowiowe walenie głową w mur. Takie mecze się zdarzają…Teraz trzeba jak najszybciej otrząsnąć się z tej słabiutkiej dyspozycji” – relacjonuje trener Dariusz Różański.

I liga radomska 2007
Legion Głowaczów – Broń Radom 3:4
Bramki: Kokoszka, Palanceusz 2, Górecki
Po tej wygranej nasz zespół wskoczył na drugie miejsce

I liga mazowiecka 2008
Broń Radom – Pogoń Siedlce 2:0
Bramki: Krystian Król i Krzysztof Bieniek.

I liga radomska 2008
KS Magnuszew – Broń II Radom 0:3
Bramki: Mikołaj Pożyczka 2, Eryk Gregorek

Ekstraliga mazowiecka 2009
Legia Warszawa – Broń Radom 5:0 (4:0)
Broń 09: K. Turek – M. Szambor, B. Kucharski, J. Holak, A. Płatos, A. Bomba, P. Rumkowski, B. Gierwatowski, A. Just, P. Przydatek, D. Juźwik oraz F. Domagała – K. Ciszewski, B. Czerny, M. Grzyb, W. Stachowicz, M. Wicik, P. Zegarski
Trener M. Łabędzki: „Szkoda pierwszej połowy w której straciliśmy w krótkim odstępie czasu trzy bramki. Gospodarze zagrali na wysokim poziomie do którego nam jeszcze sporo brakuje. Dobrze zaprezentowali się zmiennicy i obraz drugiej połowy był znacznie lepszy. Natomiast różnica klasy była widoczna i mam nadzieję że ta lekcja wpłynie pozytywnie na całą drużynę aby dalej dążyli do podnoszenia swoich umiejętności i do ciężkiej pracy, bo nie ma drogi na skróty .”

I liga mazowiecka 2009
Broń II Radom – STF Champion Warszawa 2:1 (2:0)
Bramki dla Broni: A. Just, M. Iwański
Skład: K. Turek – D. Juźwik, B. Kucharski, A. Bomba, A. Płatos, B. Czerny, Ł. Chyra, W. Stachowicz, S. Bomba, I. Szot, M. Iwański oraz K. Ciszewski, B. Gierwatowski, M. Grzyb, A. Just, P. Przydatek, M. Szambor, M. Wicik
Trener Ławrecki: „Bardzo cieszy zwycięstwo odniesione nad tak mocnym przeciwnikiem. Od początku dobrze wchodzimy w mecz i po bardzo dobrej grze pomimo kilku niewykorzystanych sytuacji schodzimy na przerwę z dwubramkową zaliczką. Początek drugiej połowy nie zwiastował problemów, cały czas mecz pod nasza kontrolą ale mimo kolejnych sytuacji nie potrafimy zamknąć spotkania. Po jednym z kontrataków goście łapią kontakt na 1:2 i wiara wraca w ich szeregi. Mecz robi się nieco nerwowy, oba zespoły mają swoje sytuacje choć inicjatywa przez 15-20 minut należy do Championa. Ostatnie minuty znów z naszą przewagą – stwarzamy 3 stuprocentowe sytuacje, które jednak marnujemy i mecz kończy się skromnym ale w pełni zasłużonym zwycięstwem. Drużynę chciałbym pochwalić za dobrą grę, zaangażowanie i wiarę w zwycięstwo natomiast cały czas na minus finalizacja akcji – relacjonował trener Martin Łabędzki”.

I liga radomska 2010
Broń Radom – Ajax Radom 4:0
Bramki: Wilczyński, Ligęza, Grabowski, Wieprzycki.
Bardzo dobre spotkanie podopiecznych trenera Roberta Rogali.

II liga radomska 2010
Jedlnia Dzieciom – Broń II Radom 1:2
Bramki: Antoni Szczęsny, Dawid Szymczak
Pierwsza wygrana ekipy Jakuba Piotrowskiego. Nasz zespół przegrywał w tym meczu 1:0, ale walka do końca opłaciła się i udało się zdobyć zwycięską bramkę tuż przed końcem.

Rocznik 2013/14
Broń Radom UKS Jastrzębia 5:1
Bramki: Antoni Machnio 3, Jan Markowski 1, Julian Kozłowski.

Warto dodac że w skladzie rocznika 2013 bylo az 4 zawodnikow rocznika 2014: Kozłowski, Machnio, Kurowski, Rembowski (BR).

PODOBNE WPISY