RELACJA LIVE. Gramy z Olimpią Zambrów

W piątkowy wieczór o godz. 18 nasza Broń grać będzie z Olimpią Zambrów.  Poniżej wynik, zapis najważniejszych wydarzeń w tym meczu.

BROŃ RADOM – OLIMPIA ZAMBRÓW

2:2

Broń: Kosiorek – Pietrzyk, Wrześniewski, Jakubiec, Derlatka, Nowak, Kobiera, Kowalski, Szymczak, Odolak, Kielak.

Olimpia: Kanclerz – Łydkowski, Ciborowski, Parobczyk, Piatov, Jastrzębski, Malinowski, Kiczuk, Pociecha, Bykowski, Pazio.

Sędzia: Paweł Kukla (Kraków)

1 – zaczynamy!

3 – wolny dla Broni 30 metrów od bramki rywala. Długie dośrodkowanie, ale obrońcy Olimpii oddalają zagrożenie

6 – jakiś problem zgłosił Sebastian Pociecha. Lezy na boisku, biegnie pomoc lekarska

7 – ZMIANA. Kontuzja kolana i Głowicki wchodzi za Pociechę

8 – rzut wolny dla gości na naszej połowie

9 – GOOOL DLA OLIMPII!!! Rozegranie rzutu wolnego i Rafał Kiczuk trafił do siatki

14 – niezła akcja Broni, ze strzałem, ale w boczną siatkę

17 – Olimpia aktywniejsza, dokładniejsza w rozgrywaniu akcji

18 – rzut wolny dla gości w środku boiska

19 – strata pilki przed polem karnym, wyśmienita okazja gości…wybijamy z linii bramkowej!!!

22- Broń w ataku pozycyjnym. Mamy rzut rozny.. dośrodkowanie i wybijają obrońcy w aut

27 – Uderzenie Nowaka z 16 metrów, ale trafił w obrońce

28 – ataki Broni rosną. Wrześniewski uderza z dystansu, ale metr nad poprzeczką

30 – groźnie na naszej połowie, ale spalony

31 – dobra akcja Broni, ale dfensorzy wybijają w ostatniej chwili na rzut rozny. Po rzucie rożnym obrońcy z Zambrowa wybijają jak najdalej

33 – Odolak po rykoszecie trafia w słupek!!!

34 – jeszcze raz Odolak, głową, ale w srodek i broni golkiper

35 – rzut rozny dla Olimpii. Dośrodkowanie głową wybija jeden z obrńców Broni

37 – rożny dla Broni. Piłka z przedpola wróciła do Szymczaka, ale ten fatalnie dośrodkował

40 – rzut rozny dla gości. wychodzi Kosiorek i daleko piąstkuje piłkę

43 – ŻÓŁTA KARTA. Parobczyk (Olimpia)

45 – dośrodkowanie na piaty metr, tam Szymczak, źle trafił w piłkę. Ostatnie minuty to przygniatająca przewaga Broni

45  – KONIEC 1 POŁOWY

46 – ROZPOCZĘŁA SIE DRUGA POŁOWA

46 – pierwsza akcja Kielaka, dośrodkowanie i nikt nie zamknął…szkoda

47 – mamy rzut rożny. Głową wybija obrońca i jeszcze jeden rozny. Zamieszanie i nie udało się oddać strzału

52 — ZÓŁTA KARTKA. Kielak (Broń) za próbę wymuszenia rzutu karnego

53 – duża przewaga Broni teraz, ale Olimpia skutecznie wypycha nas jak najdalej

53 – KARNY DLA BRONI!!! Kielak tym razem nie udawał !

54 – GOOOOOLLLL MARCIN SZYMCZAK Z KARNEGO

56 -ŻŁTA KARTKA NOWAK (Broń)

58 – rozny dla gości. Piłka poleciała poza szesnastke, strzał z dystansu, ale bardzo wysoko

60 – prostopadła piłka w nasze pole karne, wybiega Kosiorek i spokojnie gasi akcje

61 – ZMIANY. Reid i Kargul – Grobla za Pietrzyka i Nowaka

66 – swietny strzał Reida, bramkarz cudem koncami palców odbija na róg. Piastkuje bramkarz i goście próbuja kontry

68 – REID Żółta kartka

68 – Malinovski za Parobczyka. ZMIANA

71 – KARNY DLA OLIMPII. Kosiorek faulował rywala

72 – KOSIOREK OBRONIŁ STRZAŁ KICZUKA!

73 – kOSIOREK jeszcze raz sam na sam i wygrywa pojedynek!

77 – ZMIANA. Partyka za Kowalskiego

79 – GOOOOOOOOOOOOLLL 2:1. Świetne dośrodkowanie Derlatki i Odolak głową do siatki!!!

80 – rozny dla Olimpii….blokujemy strzał!!!!

86 – walka z obu stron, druga połowa dużo lepsza w wykonaniu Broni

87 – ZMIANA. Goljasz za Odolaka

89 – 100 procentowa okazja Broni…Gljasz poslizgnął się przed pustą bramkA!

90 – Goljasz sam na sam…wolał podać…i stracił piłkę, szkoda

90 wolny dla gosci na naszej polowie

90+3 GOOOLLL DLA OLIMPII. Dośrdkowanie  z rzutu wolnego i Łydkowski zamknąłl akcje

KONIEC MECZU. Tylko remis! Szkoda. Bardzo dobra druga połowa, kilka sytuacji bramkowych, dużo walki, obroniony rzut karny, ale w doliczonym czasie gry błąd! Gramy dalej!