RELACJA LIVE. Sokół Ostróda gra z Bronią

W sobotę, 4 marca mecz 18 kolejki, III ligi, na stadionie w Ostródzie. Poniżej zapis relacji na żywo.

SOKÓŁ OSTRÓDA – BROŃ RADOM

3:4

Sokół: Florczak – Porębski, Mysiorski, Święty, Furman, Pawluczuk, Mościcki, Kiełtyka, Lubak, Musiński, Kventsar.

Broń: Kosiorek – Machajek, Pietrzyk, Wrześniewski, Derlatka, Kobiera, Partyka, Szymczak, Nowak, Reid, Odolak.

Sędzia: Szymon Rutkowski (Bydgoszcz)

Broń na niebiesko, Sokół na biało

1 – ZACZYNAMY!

1 – pierwszy rzut rozny dla Broni, ale niestety strzał daleko od bramki gospodarzy

5 – Bron gra pod wiatr, ale pierwsze minuty ofensywne i odwazne w wykonaniu zespołu

7 – akcja Sokoła lewą strona, strzał z ostrego kąta, ale Kosiorek nie dał się zaskoczyć

8 – GOL DLA SOKOŁA! Nieudana pułapka ofsajdowa, sytuacja sam na sam i strzał po ziemi, Damian Lubak

10 – nasi piłkarze sygnalizowali spalonego przy bramce,  ale trudno się odnieść teraz do tej sytuacji

14 – szkoda sytuacji z 8 minuty, bo Bron mimo gry pod porywisty wiatr, nie jest zespołem słabszym.

16 – Odolak faulowany 25 metrów od bramki. Gospodarze jednak w zamieszaniu wybijają piłkę

17 – świetna szansa Odolaka, uderzył z 10 metrów wprost w bramkarza!!!

19 – kolejna swietna akcja Broni, Nowak do Szymczaka, ten głową i trochę za lekko głową…broni bramkarz

20 – szybka kontra Broni, Nowak znowu do Szymczaka, ten po ziemi z 18 metrów…ale obok słupka.

21 – wolny dla Sokoła na naszej połowie. Za mocna piłka i wiatr posłał ją za linie

23 – rozny dla Sokoła. Próba krótkiego rozegrania, ale poradził sobie Kobiera i wybił na aut

24  – Reid uderza z dystansu….i tylko rzut rozny. Wrześniewski trafia w bramkarza!!!! Mamy tylko rzut rozny!

25 – jeden z pilkarzy Sokoła leży…pomoc medyczna, chwila przerwy

27 – swietna akcja Reida, dośrodkowanie i łapie bramkarz

29 – GOL DLA SOKOŁA! w MOMENCIE gdy Bron była zespołem lepszym, akcja prawą strona boiska i Damian Lubak wcisnął z bliska piłke!

31 – Odolak uderza z 10 metrów…trafia w obrońcę

33 – rozny dla Sokoła. Gospodarze w zamieszaniu trafiaja do siatki, ale spalony!

37 – GOOOOLLL DLA BRONI!!! Bartek Nowak uderza z 18 metrów, piłka trochę na trawie przeskoczyła nad bramkarzem i mamy kontaktową bramkę. Nalezała się drużynie!!!

40 – groźna akcja Sokoła, ale wczesniej spalony

41 – karny dla broni…faulowany Szymczak!!!

42 – GOOOOOOOOOOOOOLLLL 2:2 SZYMCZAK!!!! Trochę na raty, bramkarz obronił, ale Marcin dobił bez problemu!!!!

45 – zółta kartka Musiński

45 fajna akcja Broni, Odolak przewrotka, ale obok słupka. Sedzia dolicza 2 min

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!!!

46 – ZACZĘŁA SIĘ II POŁOWA.

46 – gramy teraz z wiatrem, ale czy to pomoże?

48 – rozny dla Broni, dobra pilka i Kventsar wybija na rog z drugiej strony

50 – Nowak wywalczył kolejny rzut rozny, zamieszanie pod bramką Sokoła, ale łapie bramkarz

51 – Nowak wywalczył kolejny korner

52 – GOOOOOOOOOOOOLLLL ZENEK!!! Xahne Reid głowa!!!!

55 – zmiany w Sokole. Szałkowski i Liehostaiev wchodzą

57 – Sokół bardziej ofensywne próbuje

59 – ybijamy w groźnej sytuacji na róg

60 – goool dla Sokoła. Niestety w zamieszaniu po rzucie roznym!Gol Porębski

61 – CZERWONA KARTKA DLA MUSINSKIEGO Z SOKOŁA (druga żółta)

62 – żółta kartka Kobiery za powstrzymanie kontry. Kartke dostał tez Wrześniewski i Dowgiałło (Sokół)

66 – gramy z wiatrem i z przewagą jednego zawodnika. Do boju Broniarze!!

67 – ładnie teraz Pietrzyk szczupakiem przeciał dosrodkowanie

68 -Zmany w Broni. Grobla za Partyke i Kielak za Reida

70 – akcja Nowaka, strzał, rykoszet  tylko rozny dla Broni. Po dosrodkowaniu uderza Grobla, ale daleko od bramki

72  – Szymczak faulowany na 18 metrze!!!… Żółta dla Porebskiego

72 – strzał Szymczaka z rzutu wolnego swietnie broni golkiper

74 – ŻÓŁTA KARTKA DLA Kventsera

78 – idealna szansa Szymczak,  z 18 metrów miał tylko bramarza i obok słupka

80 – Bron w ofensywie cały czas

81 – Odolak sam na sam…obok  słupka!!!!!

82 – jeszcze jeden  korner dla Broni. Niestety  faul w ataku i zaczyna Sokół

84 GOOOOOOOOOOLLL SZYMCZAK…. piekne podanie Goljasza, który przed chwilą zmienił Nowaka

88 – wolny dla Sokola z boku naszego pola karnego…kontra Broni Grobla strzela i rozny dla Broni. Sedzia dolicza 5 min