Rocznik 2009: Udanie rozpoczęta ligowa wiosna

Drugi zespół rocznika 2009 debiutował w I lidze mazowieckiej. Inauguracyjny mecz w trudnych warunkach wypadł bardzo dobrze.

Broń II Radom – AP Żyrardowianka 3:0 (1:0)
Bramki: D. Lis 2, M. Szambor
Broń: K. Turek – Sz. Jabłoński, B. Kucharski, A. Bomba, J. Holak, P. Przydatek, B. Czerny, S. Bomba, M. Szambor, A. Płatos, D. Lis oraz F. Domagała – M. Grzyb, A. Grzywacz, M. Iwański, W. Stachowicz, J. Więcaszek
Ciężko wywalczone zwycięstwo na trudnym, zaśnieżonym boisku. Pierwsza połowa pomimo naszego skromnego prowadzenia ze wskazaniem na gości. W tym fragmencie to rywale posiadali optyczną przewagę, lepiej operowali piłką. My jednak graliśmy solidnie w tyłach nie pozwalając na zbyt duże zagrożenie pod naszą bramką i wykorzystaliśmy jeden z błędów rywali. Po przerwie już lepsza gra, pomimo padającego śniegu i coraz cięższego boiska sporo ciekawych, składnych akcji, niestety 3 świetne okazje niewykorzystane, rywale też starali się odgryzać ale tak dobrych sytuacji nie tworzyli . W końcu udaje się zdobyć drugą bramkę która w zasadzie zamyka to spotkanie. W końcówce podwyższamy wynik i cieszymy się z pierwszych punktów.

PODOBNE WPISY