Rocznik 2009: Współpraca tylko…przy odśnieżaniu

Kolejny mecz towarzyski rozegrali piłkarze Broni rocznika 2009. Tym razem przyszło się zmierzyć z bardzo trudnym przeciwnikiem.

Broń Radom – UKS Varsovia 1:8 (1:3)
Bramka dla Broni: P. Rumkowski
Skład: 2 bramkarzy „testowanych” – M. Batorski, A. Bomba, S. Bomba, B. Gierwatowski, J. Figarski, J. Holak, A. Just, D. Juźwik, B. Kucharski, A. Płatos, P. Przydatek, P. Rumkowski, M. Szambor, P. Zegarski oraz zawodnik „testowany”.
Trener Martin: Łabędzki: „Dzisiejszego dnia najlepsza współpraca naszych zawodników była przed meczem gdy wraz z rodzicami odśnieżyli całe boisko. Natomiast w meczu niestety już tak kolorowo nie było. Przegraliśmy środek pola i praktycznie w większości pojedynków fizycznych musieliśmy uznać wyższość gości, którzy do tego dołożyli bardzo dobrą grę i wykorzystali nasze błędy w budowaniu akcji. Największym problem była niedokładność i ilość strat które nakręcały przeciwnika. Duże zagrożenie sprawiły nam posyłane prostopadle piłki między naszymi obrońcami, źle reagowaliśmy i brakowało często odpowiedniego krycia i asekuracji . Bardzo trudne warunki postawiła ekipa Varsovii, my też nie zgraliśmy w pełni na swoim poziomie ale materiał do analizy bardzo dobry.”
Serdeczne podziękowania dla rodziców Broń 2009 oraz Trenera Łukasza za zaangażowanie i przygotowanie płyty boiska do meczu.
Trenerowi i drużynie Varsovii dziękujemy za przyjazd do Radomia i sportową rywalizację. Również podziękowanie dla rodziców naszych rywali za pomoc w odśnieżaniu

PODOBNE WPISY