Rocznik 2009: Wygrali z ekstraligowymi seniorkami Hydrotrucku Radom

Ciekawy mecz towarzyski rozegrali piłkarze BRONI RADOM z rocznika 2009. Zagrali z ekstraligowym zespołem kobiet Hydrotrucku Sportowej Czwórki Radom.

Broń Radom (czerwona) – HydroTruck Radom (seniorki) 4:3 (2:2)
Bramki dla Broni: A. Just, zaw. testowany, D. Lis, J. Holak
Skład: K. Turek – K. Ciszewski, B. Czerny, B. Gierwatowski, M. Grzyb, A. Grzywacz, J. Holak, A. Just, B. Kucharski, D. Lis, A. Płatos, P. Przydatek, W. Stachowicz, M. Szambor, zaw. testowany
——————————————————————-
Trener Martin: „Cieszę się z dzisiejszego sparingu, bo fajnie popracowaliśmy. Mogliśmy sprawdzić kilku zawodników w innym otoczeniu i ogólnie był to dobry mecz z naszej strony poza skutecznością. Natomiast bardzo jestem niezadowolony z faktu iż nie zamykamy wyniku spotkania przy znakomitych okazjach, a przeciwnik ma pół sytuacji i wychodzi z 0:2 na 3:2. Z braku tej odpowiedzialności, koncentracji oraz analizowaniu poszczególnych sytuacji na boisku jestem bardzo zły. Niemniej jednak później chłopcy odpowiednio zareagowali i ponownie wyszli na prowadzenie którego nie oddali. Jest to dla nas ogromna lekcja która mam nadzieję pozwoli nam później w poczynaniach ligowych nie tracić tak łatwo bramek.”

PODOBNE WPISY