Rocznik 2009: Pożyteczny mecz ze Zniczem Pruszków

Rocznik 2009 rozegrał bardzo pożyteczny mecz towarzyski ze Zniczem w Pruszkowie. Jedyna bramkę zdobył testowany zawodnik.
Znicz Pruszków – Broń Radom 3:1 (0:0)
Bramka dla Broni: zawodnik „testowany”
Broń 09: Dwóch bramkarzy „testowanych” – M. Batorski, K. Ciszewski, B. Gierwatowski, J. Holak, A. Just, D. Juźwik, A. Płatos, P. Przydatek, P. Rumkowski, W. Stachowicz, M. Wicik oraz 3 zawodników „testowanych”.
Trener M. Łabędzki: „Bardzo pożyteczny i dobry w naszym wykonaniu sparing z drużyną Znicza. Od pierwszej minuty mocno naciskaliśmy przeciwnika i stwarzaliśmy sobie bardzo dobre sytuację bramkowe. Zabrakło spokoju i skuteczności a do przerwy powinniśmy strzelić kilka bramek. Gospodarze byli bardzo groźni w kontratakach i kilka razy bardzo dobrze spisali się obaj testowani bramkarze. Jestem zadowolony z gry całej drużyny jak i również zawodników testowanych ponieważ to my prowadziliśmy grę i często gospodarze mieli problem z wyprowadzeniem piłki spod swojej bramki. Za to na minus na pewno kwadrans w którym straciliśmy trzy bramki po prostych stratach piłki i zbyt wolnym powrocie do obrony. Mimo wszystko chłopcy nieźle realizowali założenia przedmeczowe, dobrze otwieraliśmy grę i dobrze odbieraliśmy piłkę. Duża porcja kolejnego doświadczenia i wniosków dla całej drużyny. Dziękujemy drużynie Znicza za bardzo pożyteczną grę, życzymy powodzenia i do zobaczenia w lidze.

PODOBNE WPISY