Ruszył obóz stacjonarny dla maluchów. Atrakcji nie brakuje!

Wraz z feriami rozpoczął się w naszym klubie obóz stacjonarny dla dzieci z kilku roczników. W I turnusie udział biorą młodsze dzieci z roczników 2013 – 15.

Na brak atrakcji nie można było narzekać. Nasze maluchy odwiedziły szatnie seniorów, spotkali się z piłkarzami Broni. Mieli swoje intensywne treningi w hali zaprzyjaźnionej PSP 28 w Radomiu. Rozpoczęli też wewnętrzny turniej na konsoli w FIFĘ. Odwiedzili SkyJump, gdzie było szaleństwo na trampolinach.
Odbyły się również lekcje angielskiego, a tutaj w roli nauczyciela wystąpił Xahne Reid. Jamajczyk znakomicie mówi po polsku, świetnie uczy angielskiego, a że ma fajny kontakt z dziećmi to „English is fun” odbywa się w fajnej atmosferze.

W kolejne dni oprócz treningów, atrakcji nie zabraknie. W środę maluchy odwiedzą strażaków. Czeka ich jeszcze kino i wspólny seans. Warto pochwalić, że smaczne obiady dostarcza Restauracja Pivovaria. W przyszłym tygodniu czeka nas większy turnus nieco starszych podopiecznych! Też z pewnością atrakcji nie zabraknie!

PODOBNE WPISY