Sobota u siebie. Z Olimpią o przedłużenie passy! Zapraszamy wszystkie panie

W sobotę piłkarze Broni Radom zagrają pierwszy w tym roku domowy mecz w III lidze. Przeciwnikiem będzie Olimpia Zambrów. Nasz zespół notuje serie siedmiu meczów bez porażki i drużyna chciałaby przedłużyć dobrą passę. Również w pojedynkach z Olimpią notujemy dobrą passę, bo w ośmiu dotychczasowych meczach zambrowianie z Bronią nigdy nie wygrali.

Z dużym komfortem nasza drużyna podchodzi do tego pojedynku. Wszyscy są zdrowi, co najważniejsze gramy wreszcie u siebie. Nie wystąpi jedynie pauzujący za kartki Sebastian Cuch. Kto był w Bełchatowie ten widział, że nasza drużyna może bez respektu grać z najlepszymi w tej lidze i wcale w tych konfrontacjach nie wygląda źle. Przy odrobinie szczęścia Broń mogła w Bełchatowie wygrać, ale to spotkanie jest już historią.

Olimpia ma 20 punktów i cztery „oczka” przewagi nad strefą spadkową. W pierwszej wiosennej kolejce zremisowała u siebie z mocnym Pelikanem. To spotkanie mogło się różnie zakończyć, bo obie drużyny miały swoje okazje, aby sięgnąć po pełną pulę. Zambrowianie pokazali, że w Radomiu będą trudnym przeciwnikiem i będą chcieli sięgnąć po jakieś punkty. Liczymy na nasz zespół, że podejdzie do meczu z koncentracją i w pełni zmobilizowany. Miło byłoby powtórzyć wynik z jesieni, gdy w Zambrowie Broń wygrała 2:1, po golach Adriana Dziubińskiego i Marcina Szymczaka.

Bilety normalne i ulgowe kupujemy w kasie pd strony ul. Narutowicza. Przypominamy również, że wszystkie Panie na stadion wchodzą za darmo.

Tradycyjnie na naszej stronie przeprowadzimy relację tekstową z meczu.

JAK BYŁO DOTYCHCZAS
Sezon 2023/24
Olimpia Zambrów – Broń Radom 1:2 (Dziubiński, Szymczak)
Sezon 2022/23
Olimpia Zambrów – Broń Radom 0:0
Broń Radom – Olimpia Zambrów 2:2 (Szymczak, Odolak)
Sezon 2020/21
Olimpia Zambrów – Broń Radom 0:2 (Kielak, Pociecha)
Broń Radom – Olimpia Zambrów 1:0 (Wrześniewski)
Sezon 2019/20
Broń Radom – Olimpia Zambrów 2:2 (Sternicki, Śliwiński)
Sezon 2018/19
Olimpia Zambrów – Broń Radom 1:1 (Czarnecki)
Broń Radom – Olimpia Zambrów 4:4 (Imiela 2, Kventsar, Paterek).

Bilans: 3 zwycięstwa Broni, 5 remisów. Bramki: 14-10

PODOBNE WPISY