Sobota w wykonaniu naszej młodzieży!

Za nami sobotnie mecze w ligach młodzieżowych. Nasze zespoły dostarczyły sporo radości sobie, kibicom, rodzicom.

Ekstraliga 2005
SEMP Ursynów – Broń Radom – mecz odwołali gospodarze ze względu na braki kadrowe (0:3)

I liga mazowiecka 2008
Broń Radom – Mazovia Mińsk Mazowiecki 7:0

Bramki: Mateusz Krajewski, Kacper Rutkowski , Eryk Gregorek 2, Michał Maciejczyk, Krystian Król i Bartosz Pawelec

Bardzo dobry mecz. Mimo ciężkich warunków zagraliśmy skoncentrowani i z chęcią zrehabilitowania się za remis sprzed tygodnia. Od początku zagraliśmy wysoko na przeciwniku i od razu przynosi to skutek sytuacjach bramkowych. Cieszy fakt że dużo strzelamy i stwarzamy sobie dużo sytuacji bramkowych. Drużyna musi popracować jeszcze nad skutecznością. Cieszy też fakt że wyciągamy wnioski i zagraliśmy na zero – relacjonuje trener rocznika 2008, Marcin Trojanowski.

I liga radomska 2008
Broń II Radom – AS Radomiak 1:0
Bramka: Piotr Łyjak

Bardzo fajnie zawody zagrał zespół W końcówce meczu pokazaliśmy charakter i zdobywamy bramkę na wagę zwycięstwa. Duże brawa należą się zawodnikom za zaangażowanie i walkę do ostatniej minuty.

Extraliga 2009
Delta Warszawa – Broń Radom 3:2
Bramki: B. Kucharski, M. Wicik

Broń 09: K. Turek – J. Holak (C), B. Kucharski, P. Zimnicki, D. Juźwik, M. Szambor, A. Bomba, M. Wicik, B. Gierwatowski, D. Lis, K. Ciszewski oraz F. Domagała – S. Bomba, A. Just, P. Przydatek, W. Stachowicz, P. Wilczyński
Trener M. Łabędzki: „Za nami bardzo ciężki ostry monetami brutalny mecz. Dużo emocji niezłej gry z naszej strony, prowadziliśmy i stwarzaliśmy sobie sytuacje. Natomiast w ostatnich minutach oddajemy wygrany mecz i na własne życzenie przegrywamy. Jest ogromne rozczarowanie bo przeciwnik niczym nas nie zaskoczył i nie grał wybitnego spotkania ale niestety to my zawiedliśmy najbardziej szczególnie w fazie finalizacji oraz dyscyplinie taktycznej. Mecz powinien być zamknięty przez nas 3,4 bramką a tak dopuściliśmy do dużego bałaganu i chaosu w końcówce który przy naszych błędach

I liga radomska 2010
Broń Radom – Radomiak II Radom 1:0
Bramka: Marcel Pijarski

Ważny mecz dwóch drużyn, które jesienią zamierzają walczyć o awans. Punkty zgarnięte przez podoppiecznych trenera Roberta Rogali mogą mieć znaczenie na koniec sezonu.

Rocznik 2011
Drogowiec Jedlińsk – Broń Radom 0:5
Bramki: Piotr Przydatek 3, Miłosz Sulikowski i Dawid Wesołowski.

PODOBNE WPISY