Sobota z Unią. Tylko walka pozwoli marzyć o wygranej

Sezon 2022/23 powoli wchodzi w kulminacyjny moment. Naszej Broni potrzebnych jest jeszcze kilka punktów do utrzymania. Nasz zespół w sobotę zagra na ciężkim terenie z mocną i nieobliczalną Unią Skierniewice. W ostatnim spotkaniu Broń grając w osłabieniu pokazała, że umie grać w piłkę, potrafi walczyć i wie jak podnieść się z kolan z beznadziejnej sytuacji. Takiej samej determinacji oczekujemy w sobotę, bo tylko walka pozwoli marzyć o wygranej.

UNIA SKIERNIEWICE – BROŃ RADOM
Sobota godz. 14
Stadion w Nieborowie

Unia swoje mecze rozgrywa w niedalekim Nieborowie. Obecnie w Skierniewicach powstaje bardzo ładny, nowoczesny obiekt i być może już wkrótce dane nam będzie zagrać na nowym stadionie naszego sobotniego rywala. To jeszcze nic pewnego, bo przecież skierniewiczanie mają jeszcze szanse na awans, a Broń nie może być jeszcze pewna utrzymania.

W sobotę obie ekipy nie zagrają w najmocniejszych składach, bo obie grały w osłabieniu w ostatniej kolejce. Jakub Bartosiński, obrońca Unii dostał czerwoną kartkę już w siódmej minucie, a mimo to jego zespół pokonał Ursus w Warszawie. Z kolei w naszym zespole Jakub Kosiorek bramkarz ratując nas przed stratą gola, faulował rywala poza polem karnym.

Po piątkowej wygranej Pogoni z Lechią, Unia ma siedem punktów straty do lidera i z pewnością będzie walczyć, aby nie stracić kontaktu z czołówką. Naszej drużynie też nie pozostaje nic innego jak z determinacją grać o punkty.

O godz. 14 przeprowadzimy relację tekstową na żywo z Nieborowa

PODOBNE WPISY