Sobota z Wartą Sieradz! Ten mecz musimy wygrać!

W najbliższą sobotę piłkarze Broni Radom zagrają przed własną publicznością z Wartą Sieradz. Goście przyjadą z nowym trenerem, podbudowani dwiema wygranymi z rzędu. Z kolei nasz zespół po serii niepowodzeń ma szanse na to, aby się przełamać i ponownie zwiększyć przewagę nad strefą spadkową.

BROŃ RADOM – WARTA SIERADZ
Sobota godz. 17
Stadion ul. Narutowicza 9

Ostatni tydzień dla drużyny był czasem odpoczynku po serii intensywnych spotkań, ale również czasem przygotowań pod kątem kolejnego maratonu. Bo przecież po meczu z Wartą naszą Broń czekają pojedynki z Wisłą II Płock (pucharowy), Pilicą w Białobrzegach i Olimpią Zambrów u siebie.

Do składu po pauzie za kartki wracają Michał Wrześniewski i Kacper Pietrzyk, których brakowało w meczu z Legią II.

Warta po zmianie trenera gra o wiele lepiej. Przypomnijmy, że niedawno ekipę z Sieradza przejął Przemysław Cecherz. To znany trener, który prowadził między innymi Wisłę Płock, Raków Częstochowa, Wieczystą Kraków, KSZO Ostrowiec, czy łódzki Widzew. To już pod jego wodzą Warta wygrała ostatnie dwa mecze 4:0 z Sokołem w Ostródzie i 4:0 z Ursusem u siebie.

Jesienią po bardzo dobrym meczu Broń wygrała w Sieradzu 4:0 i było to jedno z lepszych spotkań jakie drużyna rozegrała w tym sezonie. Teraz nie będzie to łatwy pojedynek, ale wierzymy w naszych piłkarzy, że powalczą i wrócą na odpowiednie tory!

Liczymy też na kibiców, że swoim dopingiem pomogę Broni w zainkasowaniu ważnych punktów.
W sobotę od godz. 17 będzie można liczyć na relację tekstową

PODOBNE WPISY