Sobotnie sparingi naszej młodzieży. 28.01.2023.

W sobotę swoje mecze kontrolne rozegrali młodzi piłkarze Broni Radom. Niezły pojedynek z A klasowym przeciwnikiem zagrali juniorzy trenera Dariusza Różańskiego.

Rocznik 2005.

Broń Radom – KS Jastrząb (klasa A) 1:1

Bramka: Kacper Banaszkiewicz

Broń 05: Ciecierski (45 Ginał)- Kapturski Strzałkowski Banaszkiewicz Kapusta (38 Kornaszewski) -Miki (45 Bieńkowski) Kowalski (45 Jabłoński) Głogowski Pyka (30 Ankurowski) Kacprzak – Bryks.

„W pierwszej połowie Broń była nabita,lecz nie ustrzeliła Jastrzębia – to tak humorystycznie mówiąc. Pomimo prowadzenia gry,żadnej z wypracowanych sytuacji nie udało się zamienić na gola. Za to znowu przysnęli nasi defensorzy i przeciwnik w sytuacji 2 x 4 zdobył prowadzenie.Znowu nieodpowiedzialne krycie na radar wzięło górę…
Dopiero w drugiej połowie ,po indywidualnej akcji,Bolo rozmontował obrońców gości i pewnie strzelił na 1-1.
Można być zadowolonym z tempa gry w 1 połowie,lecz druga odbiegała poziomem pod tym względem.
Zbieramy kolejne doświadczenia z gry seniorskiej i oby jak najszybciej wszyscy zawodnicy się przestawili,bo na razie asymilacja tej ważnej i koniecznej zmiany jest dość zróżnicowana. Nadal pracujemy,czekamy na kolegów z drużyny,którzy cały czas walczą z chorobami i mam nadzieję,że zaczniemy więcej dbać profilaktycznie o stan swojego zdrowia…Bo w tym cały jest AMBARAS aby WSZYSCY chcieli NARAZ” – relacjonował w swoim stylu trener Różański.
Dużą pociechą jest, że kolejny zawodnik z tej drużyny dobija się do zespołu seniorów. Kuba Kowalski zagrał z Mazovią, zdobył jedną z bramek i zanotował dobry występ.

Broń Radom (czerwona) – APN Talent 2008 Radom 0:7 (0:4)
Broń 09: F. Domagała, K. Turek – A. Bomba, S. Bomba, K. Ciszewski, B. Gierwatowski, A. Grzywacz, J. Holak, D. Juźwik, B. Kucharski, A. Płatos, P. Rumkowski, W. Stachowicz, M. Szambor, M. Wicik, P. Zegarski.

Trener M. Łabędzki: „Bardzo ciężki mecz za nami, chłopcy mocno pracowali i starali się zminimalizować różnice fizyczną do starszych kolegów. Niestety dzisiaj popełnialiśmy zbyt dużo błędów. Większość bramek rywale zdobyli po stratach jakie zrobiliśmy na własnej połowie, co gorsza często były one bezpośrednio po naszych odbiorach i w momencie gdy nasza obrona była niezorganizowana a rywal miał łatwą drogę do bramki. Nie udało się nam wykonać planu i założeń jakie mieliśmy przed meczem. Nie mamy do siebie pretensji jeśli chodzi o wynik, bo zasłużenie przegraliśmy natomiast brak wzięcia odpowiedzialności za piłkę, brak komunikacji oraz co najbardziej kulało to kluczowe podanie. Mieliśmy kilka bardzo dobrych odbiorów i znajdując się w przewadze liczebnej na połowie przeciwnika nie zdołaliśmy oddać nawet strzału i o to mamy do siebie największe zastrzeżenia. Niemniej jednak bardzo pożyteczna gra, chłopcy mocno odczuli grę z szybszymi i silniejszymi zawodnikami a z takimi przyjdzie nam się zmierzyć w nadchodzących rozgrywkach. Dziękujemy drużynie gości za sparing i życzymy powodzenia w rozgrywkach mazowieckich”.

PODOBNE WPISY