Spadek drużyny seniorów do IV ligi

Porażka 0:1 z Wartą Sieradz w 34 kolejce, przesądziła o degradacji naszej drużyny do IV ligi. Trener Piotr Dziewicki podjął się w maju misji ratowania zespołu i choć zabrakło niewiele, jednego zwycięstwa, to niestety musimy przełknąć gorycz dramatu. Wiosna w wykonaniu zespołu była katastrofalna. Na podsumowania, analizy i wyciąganie wniosków przyjdzie czas w najbliższych dniach.

Dziękujemy kibicom, że byli z nami do ostatniego mecz, dziękujemy sponsorom za zaangażowanie i pomoc w trudnych chwilach!

PODOBNE WPISY