Sparing nr 1. Porażka ze Starem Starachowice

Pierwszy sparing za nami. Star Starachowice wygrał zasłużenie, ale kto był na sparingu, ten wie, że z tego spotkania nie można wysuwać daleko idących wniosków. To bardziej sztab szkoleniowy ma materiał do analizy. W pierwszej połowie w Broni wyszło siedmiu młodzieżowców. Upalna aura, mocne treningi od poniedziałku, mocno dały się we znaki naszym zawodnikom.
Więcej świeżości, płynności i szybkości było po stronie rywala. Dla naszego sztabu szkoleniowego ważne było przyjrzeć się kilku testowanym graczom. Było sprawdzanych sporo młodych graczy. Szanse też dostali gracze z naszej akademii. Z powodu urazów nie mogli zagrać Jakub Garnysz i Kacper Dąbrowski, ale te kontuzje na szczęście nie są poważne i obaj prawdopodobnie dostaną szanse w sobotnim meczu.
W sobotę o godz. 17 nasza Broń zagra ze Stalą w Stalowej Woli. O decyzjach i zmianach kadrowych będziemy informować na bieżąco.
Poniżej zapis informacji na żywo
—- – – – – –

BROŃ RADOM – STAR STARACHOWICE 2:4

Bramki: Kobiera 45, Stawiarz 60 z karnego – Mikos  10, Śliwiński 31, Jagiełło 41 z karnego, Kventsar 59

Broń I połowa: Faryna – Piwowarczyk, Banaszkiewicz, Wrześniewski, Jarzębski, Górka, testowany 1, Kobiera, Timite, testowany 2, testowany 3.

Broń II połowa: Kosiorek – Cuch, testowany 4, testowany 5, Dziubiński, Owczarek, Szymczak, Kowalski, Stawiarz, testowany 6, testowany 7.

W pierwszej połowie w zespole Broni, w wyjściowym składzie aż siedmiu młodzieżowców. Z powodu drobnych urazów nie mogli zagrać dwaj nowi gracze – Jakub Garnysz i Kacper Dąbrowski. Obaj powinni być gotowi już w sobotę.

17:09 – mecz się zaczął

Od pierwszych minut dość wyraźna przewaga Staru. W 5 minucie uderzenie na naszą bramkę z rzutu wolnego z 20 metrów, ale wcześniej był spalony!

10- Star zdobywa gola. 0:1. Strata przed polem karnym, w sytuacji sam na sam w krótki róg uderzył zawodnik ze Starachowic

12 – Śliwiński sam na sam z naszym bramkarzem, Antek Faryna górą!

0:2 Śliwiński 31

W 32 minucie najlepsza okazja Broni, dośrodkowanie Timite i testowany zawodnik głową przestrzelił. Chwilę później jeszcze jedna dobra sytuacja i bramkarz Staru obronił strzał.

40 minuta rzut karny dla gości. 0:3 Mateusz Jagiełło zamienił jedenastke na gola

45 – 1:3 Kobiera. Świetne podanie Timite i jeszcze ładniejsze uderzenie zza pola karnego i Sebastian Kobiera trafił do siatki.

— – –

po przerwie obie drużyny zmieniają praktycznie całe jedenastki. W zespole Staru… Maks Kventsar.

— – – –

godz. 18:30 zaczęła się II połowa

51 – groźny strzał z ostrego kąta i broni w swoim stylu Kuba Kosiorek

59 – po rozegraniu rzutu rożnego i zamieszaniu, Star zdobył czwartą bramkę (1:4)

60 – 2:4. Aleks Stawiarz zdobywa bramkę z rzutu karnego

W 61 poprzeczka uratowała Broń od straty gola

W 75 z kolei nasz testowany młody napastnik strzelił głową i piłka odbiła się od poprzeczki’

W 85 minucie jeszcze jedna świetna akcja Broni, golkiper Staru końcami palców przerzucił piłkę nad poprzeczką