Środa w Płocku. Broń powalczy o awans do półfinału

W środę, 19 kwietnia piłkarze Broni Radom zagrają na wyjeździe z rezerwami Wisły Płock. Stawką spotkania będzie awans do półfinału ForBET Pucharu Polski na szczeblu Mazowsza.

WISŁA II PŁOCK – BROŃ RADOM
Środa godz. 16
Boczne boisko Wisły, ze sztuczną nawierzchnią

W tym roku nasza drużyna w imponujący sposób rozpoczęła rozgrywki Pucharu Polski, gromiąc Ursus Warszawa aż 9:0. Teraz ambicją drużyny jest awans do półfinału, gdzie możemy zagrać ze zwycięzcą pojedynku KS CK Troszyn – Legia II Warszawa.

– Oczywiście liga jest bardzo ważna i w perspektywie mamy bardzo ważne spotkanie derbowe w Białobrzegach, ale zależy nam również na Pucharze Polski. Można zrobić siedem zmian, niektórzy odpoczną w tym meczu, inni zagrają trochę krócej, a wszystko po to, aby optymalnie zestawić drużynę na środowy mecz z Wisłą i sobotni z Pilicą – zaznacza trener Broni, Dominik Bednarczyk.

W naszym zespole z powodu kontuzji nie będą mogli wystąpić Kajetan Jendryczko oraz Damian Machajek.

W przeszłości rozgrywaliśmy mecze z Wisłą II Płock w trzeciej lidze, ale chyba te najbardziej pamiętne rozgrywali w barażach o awans do trzeciej ligi w 2008 roku! Wówczas zarówno w Radomiu, jak i w Płocku wygrała Broń 3:1.

Pojedynek rezerw Wisły Płock z Bronią będzie transmitowany na Youtobie w WisłaTV. Link do transmisji TUTAJ —>> https://www.youtube.com/watch?v=-7BAYaToQW0

PODOBNE WPISY