Porażka z Chełmianką. Lepsza gra niż wynik

W środę nasi piłkarze rozegrali drugi mecz towarzyski. Na boisku w Rejowcu Fabrycznym nasza drużyna zmierzyłą się z trzecioligową Chełmianką.

CHEŁMIANKA CHEŁM – BROŃ RADOM 3:2 (0:0)

Bramka: Jakub Knap 60, samobójcza 84, Jakub Bednar z karnego 85 – Jakub Szarpak 65, Piotr Kiełbasa 69

Broń: Kosiorek – Banaszkiewicz, Kventsar, testowany, Wrzesniewski, Szarpak, Kobiera, Dziubiński, Kowalski, testowany, testowany. Ponadto po przerwie: testowany bramkarz, Partyka, Grudzień, Jakubiec, Machajek, Głogowski, Kiełbasa i testowani,

Pierwsze pół godziny wyrównane i bez goli. Momentami Broń gra bardzo dobrze, o wiele lepiej niż przed kilkoma dniami ze Stalą. Widać, że zespół w tym zestawieniu jeszcze ze sobą nie grał, ale takie mankamenty są do nadrobienia.

Nasza drużyna przed przerwą miała dwie świetne okazje do objęcia prowadzenia. Raz piłka przeszła obok słupka, a potem strzał w ostatniej chwili zablokował bramkarz.

Do przerwy bramki nie padły.

19.02 – zaczęła się II połowa

1:0 – W 60 minucie nasz zespół traci gola.

W 62 min Broń miała świetną okazję, ale już za moment Jakub Szarpak wyrównał stan meczu. 1:1. KUBA uderzył bezpośrednio lewą nogą z rzutu wolnego! Bardzo ładny gol!

1:2 – w 69 minucie Piotr Kiełbasa dał Broni prowadzenie. To wychowanek Broni, powracający z wypożyczenia z Gryfu Policzna

2:2 – w 84 minucie padł gol samobójczy

3:2 – w 85 minucie Chełmianka prowadzi po rzucie karnym. Szkoda końcówki spotkania. Najpierw przypadkowy gol samobójczy, potem zupełnie niepotrzebny rzut karny.

Więcej goli już nie padło

 

Wkrótce więcej informacji

PODOBNE WPISY