Środa z Legionovią! Przedłużyć dobrą passę i zapewnić sobie utrzymanie

Już w środę kolejny ligowy pojedynek czeka na kibiców Broni Radom. Nasza drużyna podejmie kandydata do awansu, Legionovię Legionowo. W ostatnich dwóch kolejkach zabraliśmy punkty innym kandydatom do sukcesu. Zarówno ŁKS II, jak i Unia Skierniewice nie potrafiły pokonać Broni, co tylko dowodzi, że nasza drużyna potrafi powalczyć z najlepszymi w lidze. Każdy punkt mocno przybliży naszą drużynę do utrzymania.

BROŃ RADOM – LEGIONOVIA LEGIONOWO
Środa godz. 18

Potrafią zawalczyć, pokazują charakter i za to można szanować piłkarzy. W meczach z ŁKS II i Unią widzieliśmy drużynę z prawdziwego zdarzenia. Tym bardziej liczymy, że w środę, na boisku zobaczymy ekipę pazerną, skoncentrowaną i skuteczną.

W naszej drużynie zapewne znowu dojdzie do wymuszonych zmian. Za kartki pauzować będzie Konrad Kargul Grobla. Szkoda, bo zanotował niezły występ z Unią. Z powodu kontuzji nie zobaczymy też Xahne Reida. Nadal na dłużej wyłączeni są z gry Damian Machajek, Maciej Kmiecik.

Po pauzie za kartki do kadry wracają Jakub Kosiorek i Michał Kielak.

Legionovia po trzech wygranych z rzęu, wróciła do gry o awans. Ma jeden punkt straty do lidera i kibice tego klubu liczą, że „Novia” zdoła wywalczyć promocję do 2. ligi.
Ostatnie dwa mecze między drużynami zakończyły się remisami 0:0 w Radomiu i 3:3 w Legionowie.

Początek meczu godz. 18. Na naszej stronie tradycyjnie będzie można śledzić tekstową relację na żywo

PODOBNE WPISY