Środa z rezerwami Legii Warszawa. Czekamy na punkty przy N9

Środa godz. 19. O tej porze zabrzmi pierwszy gwizdek meczu czwartej kolejki, pomiędzy Bronią Radom i Legią II Warszawa. Czeka nas kolejny ciężki pojedynek. I choć nie jesteśmy faworytem, to liczymy, że nasz zespół ambitnie powalczy i kibice będą cieszyć się z pierwszego zwycięstwa na swoim stadionie.

BROŃ RADOM – LEGIA II WARSZAWA
Środa godzina 19
Stadion przy Narutowicza 9

Legia II od kilku lat próbuje skutecznie powalczyć o awans do II ligi. Póki co nie udaje się to drużynie. Na ten sezon cel jest podobny. Po trzech kolejkach drużyna ma sześć punktów. Wygrała z Olimpią Zambrów 4:1, Pelikanem Łowicz 2:0, a na wyjeździe przegrała z Lechią Tomaszów Maz. 2:4.

Do Radomia Legia nie przyjedzie wzmocniona zawodnikami pierwszej drużyny, bo „jedynka” awansowała do dalszej gfazy w europejskich pucharach i w czwartek zagra w Danii. Do Radomia nie przyjedzie też kontuzjowany Jakub Jędrasik, podstawowy zawodnik rezerw. Mimo to, zdaniem naszego trenera Mateusza Dudka, to wciąż młody zespół Legii w środowy wieczór będzie „papierowym faworytem” tej potyczki.

Ostatnie dwa mecze z Legią II rozgrywane były wiosną na wyjeździe w Książeniach. Zarówno w lidze, jak i w ćwierćfinale wojewódzkiego Pucharu Polski, wyraźnie lepsza była Legia. Wcześniej jednak dwa mecze rozgrywaliśmy w Radomiu i tu na naszym stadionie widzieliśmy dwa znakomite mecze Broni, wygrany 3:1 i zremisowany 2:2. Takiego zwycięskiego widowiska oczekujemy w środowy wieczór.
Sytuacja kadrowa w naszej drużynie jest dobra. Dołączył Piotr Owczarek, ale czy wskoczy do składu, tego nie wiemy, gdyż konkurencja nie zawodzi. Na tej pozycji nieźle spisuje się Adrian Dziubiński, do zdrowia i do formy dochodzi też Marcin Szymczak, nieźle prezentuje się Dariusz Partyka.

Bilety od godz. 17.30 w kasach stadionu od strony ulicy Narutowicza. Zapraszamy na mecz!! Zachęcamy do wspierania drużyny, tak jak to miało miejsce w potyczce z Bełchatowem. WSZYSCY NA N9!

PODOBNE WPISY