Środowy, sparingowy wieczór z Oskarem Przysucha

To będzie już ostatnia sparingowa środa. Nasi piłkarze zagrają z czwartoligowym Oskarem Przysucha. Towarzyski pojedynek rozegrany zostanie w środę o godz. 19 na boisku ze sztuczna nawierzchnią.

Oskar zajmuje w czwartej lidze mazowieckiej 11 lokatę. W zespole tym nie brak byłych piłkarzy Broni, jak Przemysław Nogaj, Przemysław Wicik, Patryk Czarnota, Dawid Sala, Damian Kołtunowicz. W ostatnich dniach dołączył też wychowanek z rocznik 2004, Bartosz Woźniak. Oskar nieźle radzi sobie w zimowych sparingach. Potrafił pokonać między innymi drużynę Lechii Tomaszów Mazowiecki.

Nasza Broń też w sparingach wypada bardzo dobrze. Nieźle też wyglądają konfrontacje z zespołami wyżej notowanymi. To cieszy, ale tak jak przypomina trener Dominik Bednarczyk, do poprawy jest jeszcze wiele elementów i wyniki najważniejsze będą w marcu. W sparingu z Oskarem nie zagra jeszcze kontuzjowany Kacper Pietrzyk. Do składu powinni już wrócić Jakub Mydłowiecki i Kajetan Jendryczko. Prawdopodobnie dopięte w najbliższych dniach będą dwa transfery młodych graczy.

PODOBNE WPISY