Świetne wyniki naszej młodzieży!

Rewelacyjne pojedynki rozegrały przed świętami nasze drużyny młodzieżowe. Na poziomie Extraligi Mazowieckiej znakomicie zagrały ekipy 2005 i 2009. Juniorzy starsi trenera Dariusza Różańskiego pokonali wysoko Polonię Warszawa. Z kolei rocznik 09 Martina Łabędzkiego wygrał z Wisłą w Płocku i jest liderem tabeli.

Ekstraliga 2005
Broń Radom – Polonia Warszawa 4:0 (0:0)

Bramki: M. Ankurowski 3, K. Banaszkiewicz.

Świetny, znakomity mecz po przerwie i rewelacyjny wynik. Brawa dla ekipy trenera Dariusza Różańskiego.

I liga mazowiecka 2008
Broń Radom – Ursus Warszawa 1:1

Bramka: Mateusz Skóra

Nasza drużyna była blisko zrewanżowania się Ursusowi za porażke seniorów, ale w końcówce goście zdobyli wyrównującą bramkę.

I liga radomska 2008
Drogowiec Jedlińsk – Broń II Radom 2:8

Bramki: Kacper Rutkowski 2, Bartek Jadczak 3, Krzysztof Bieniek, Kuba Staniszewski 2.

Ekstraliga mazowiecka 2009
Wisła Płock – Broń Radom 1:3 (1:0)

Bramki dla Broni: J. Holak, A. Just, M. Szambor
Skład: K. Turek – M. Szambor, B. Kucharski, J. Holak, A. Płatos, A. Bomba, B. Gierwatowski, A. Just, D. Juźwik, D. Lis, K. Ciszewski oraz S. Bomba, M. Grzyb, P. Przydatek, P. Rumkowski, W. Stachowicz, M. Wicik
Trener M. Łabędzki: „Dzisiaj mamy za sobą można powiedzieć, że dwa oblicza, pierwsza połowa do zapomnienia, jesteśmy wolni, spóźnieni i apatyczni. Co prawda budujemy najpiękniejszą akcje w spotkaniu po której znaleźliśmy się w wybornej sytuacji natomiast jej nie wykorzystujemy. Jednak całościowo ta część gry wygląda bardzo słabo. W przerwie uczciwie i konstruktywnie porozmawialiśmy i chcieliśmy za wszelką cenę zmienić nasze oblicze stąd też druga połowa wygląda tak jak powinien cały mecz . Przeciwieństwo pierwszej, byliśmy agresywni, zdecydowani, tworzyliśmy przewagę i sytuację . Do tego nie pozwoliliśmy przeciwnikowi na rozwinięcie skrzydeł i to my dominowaliśmy w skutek czego zdobyliśmy piękne trzy bramki i zabieramy w pełni zasłużone trzy punkty do domu. Ponownie pokazaliśmy charakter i zdecydowaną grę, dlatego cieszy mnie reakcja drużyny i utwierdza nas to w przekonaniu jak bardzo istotna jest sfera mentalna, bo to ona wpłynęła na taki obrót spraw. Dlatego naszym celem jest aby zawsze być pozytywnie nastawionym i zdecydowanym w działaniach jakie mamy robić na boisku . Raz jeszcze dziękuję chłopaków za zostawione serce i pokaz dobrej piłki w drugiej połowie – relacjonował nam trener Martin Łabędzki.

I liga 2010
Broń Radom – Młodzik Radom 2:2

AS Radomiak – Broń II Radom

Przełożony

I liga 2011
Młodzik Radom – Broń Radom 1:1

Bramka: Miłosz Sulikowski z karnego

Bardzo ambitnie i zaciekle nasi piłkarze długo gonili wynik i udało się w samej końcówce zdobyć wyrównującą bramkę z rzutu karnego.

PODOBNE WPISY