To nie będzie łomżing – plażing! Gramy z liderem wiosny!

W środę, 15 maja o godz. 17.30 piłkarze Broni Radom zagrają wyjazdowe spotkanie z ŁKS Łomża. Czeka nas bardzo trudne spotkanie, bo rywal nie przegrał jeszcze w rundzie wiosennej i notuje serię pięciu zwycięstw z rzędu. Pocieszające jest to, że z wyżej notowanymi rywalami Broni gra się lepiej, a dobry wynik w Łomży może sprawić, że nasz zespół definitywnie zamknie temat utrzymania się w III lidze.

Kiedy ŁKS Łomża gościł jesienią w Radomiu i przegrał 0:3 był to zupełnie inny zespół. Drużyna zimowała na ostatnim miejscu, ale poczyniono szereg wzmocnień, a całą układanką zajął się nowy trener Marcin Płuska. W tej łomżyńskiej układance nie brakuje też radomskich akcentów – bo w obronie gra Sebastian Weremko, a z przodu wychowanek Broni, Patryk Winsztal. Na własnym obiekcie ŁKS Łomża przegrał ostatnio 11 listopada.

Łomża chce podtrzymać swoją świetną passę, chce wskoczyć na ósme miejsce kosztem naszej drużyny. W ekipie gospodarzy zabraknie etatowego bramkarza, Adriana Olszewskiego, który w meczu z Pelikanem zobaczył czerwoną kartkę. W naszej drużynie kartki eliminują Sebastiana Cucha, ale do składu wraca Sebastian Kobiera.

Nasza drużyna nie może jeszcze cieszyć się z utrzymania, bo w 2 lidze mocno zagrożony jest Stomil Olsztyn, może też spaść Olimpia Elbląg, co sprawiłoby, że z naszej ligi „poleci” nawet pięć drużyn.

Bezpośredni bilans spotkań jest po stronie Broni. W trzech dotychczasowych meczach nasza drużyna wygrała trzykrotnie 4:3, 1:0 w sezonie 18/19 oraz jesienią w Radomiu 3:0.

Nasza drużyna z mocniejszymi zespołami gra zdecydowanie lepiej i jedziemy pełni nadziei! Początek o godz. 17.30. Wszystko wskazuje na to, że mecz będzie można obejrzeć na kanale ŁKS Łomża TV w serwisie Youtube.

PODOBNE WPISY