Trener Michał Pulkowski przed ostatnim meczem w tej rundzie

Nasza Broń Radom przygotowuje się intensywnie do ostatniego meczu w rundzie jesiennej. Wszyscy chcielibyśmy, aby zespół wygrał i w pozytywnych nastrojach udał się na zimowe urlopy. Przed meczem z Lechią w Tomaszowie Mazowieckim, zapytaliśmy o przygotowania trenera naszej drużyny, Michała Pulkowskiego.

Michał Pulkowski, trener Broni: – Zdajemy sobie sprawę z tego że czeka nas ciężkie spotkanie. Miałem okazję oglądać wysokie zwycięstwo Lechii (7:1) na stadionie Ursusa w ostatniej kolejce. Niezależnie od siły przeciwnika, tak wysoka wygrana robi wrażenie. Lechia to zespół, którego trzon stanowią zawodnicy od dłuższego czasu grający w tym klubie. Jednak to ostatnia kolejka w rundzie i jesteśmy zmotywowani, aby poprawić nasze zdobycze w meczach wyjazdowych. Podsumowując rundę jesienną byliśmy najlepiej punktującym zespołem w meczach u siebie, mimo że mieliśmy kilka meczów w których straciliśmy punkty. Natomiast w meczach wyjazdowych czegoś nam brakuje. Może idąc tropem Lechii, która na wyjazdach jest wspierana grupą swoich kibiców, nam także przydałoby się wsparcie większej grupy kibiców Broni. Wiem że zbliżają się mistrzostwa i emocji piłkarskich będzie dużo, ale Broń po niedzielnym meczu czeka przerwa ponad 3 miesięczna od meczów ligowych więc zapraszam wszystkich sympatyków Broni na mecz do Tomaszowa. Zdobądźmy razem trzy punkty dla Broni.

Mecz Broni w Tomaszowie Mazowieckim z Lechią odbęzie się w niedzielę, 20 listopada o godz. 12. Wkrótce zapowiedź tego pojedynku.

PODOBNE WPISY