Trójkolorowo i radośnie pożegnać ten sezon! W sobotę z Lechią!

Przed nami ostatni ligowy aspekt na naszym stadionie. Broń Radom zmierzy się z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Teoretycznie jest to pojedynek o przysłowiową pietruszkę, ale liczymy, że będzie to zwycięskie i pozytywne zakończenie sezonu.

BROŃ RADOM – LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
Sobota godz. 17
Stadion ul. Narutowicza 9

Cieszy na pewno fakt, że ten mecz o niczym szczególnym nie będzie decydował. Broń utrzymała się w lidze, może się teraz skupić, aby obronić w ostatniej kolejce fotel lidera klasyfikacji Pro Junior System. Dlatego można się spodziewać, że zespół wyjdzie na murawę z 7-8 młodzieżowcami w składzie. Patrząc jednak na ostatnie mecze z Pogonią, Unią, ŁKS, czy Legionovią, wcale nie jest powiedziane, że nasza młodzież łatwo punktów nie odda.

Będzie to szczególny mecz dla trenera Dominika Bednarczyka. Pracował długo w Lechii i z pewnością spory sentyment do tego klubu ma. W środę tomaszowianie rozgrywali finał Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Na stadionie ŁKS w Łodzi przegrali dopiero po dogrywce z Unią Skierniewice. Lechia ma za sobą niezły sezon. Był nawet taki moment, że drużyna znajdowała się w ścisłej czołówce i mówiono o tym, że włączy się do walki o awans. Obecnie ekipa z Tomaszowa Mazowieckiego znajduje się na piątym miejscu w tabeli z dorobkiem 52 punktów.

Dla Broni piłkarsko była to słaba runda. Najwięcej straconych bramek w lidze. Ale cel został osiągnięty. Drużyna walczy o finansową premię i utrzymała się w lidze. Zarząd klubu zaprasza wszystkich kibiców na sobotnie spotkanie. Tak jak już pisaliśmy – każdy kto założy koszulkę klubową w barwach Broni Radom, lub będzie miał ze sobą szalik, WEJDZIE NA MECZ ZA DARMO! Również rodzice, opiekunowie młodych piłkarzy Broni będą mieli wstęp wolny. W sobotę widzimy się na meczu III ligi, a w niedzielę na Pikniku Rodzinnym.

W sobotę o godz. 17 rozpoczniemy tekstową relację na żywo z meczu Broń – Lechia.

PODOBNE WPISY