Trzy kroki do końca sezonu. Z Legionovią w czwartek

Tylko trzy mecze pozostały do zakończenia sezonu. Nasza Broń pozostanie w III lidze i to najlepsza informacja. Wiadomo również, że na prośbę rywala, mecz 34 kolejki, Legionovia – Broń, odbędzie się wcześniej.

W sobotę Broń jedzie do Sieradza na spotkanie z Wartą. Miejscowi nie mają jeszcze zapewnionego utrzymania. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17. Z kolei w piątek, 31 maja o godz. 19 ostatnie spotkanie przy N9. Do Radomia przyjedzie GKS Wikielec, któy również nie może się jeszcze czuć bezpieczny.

Na koniec czeka nas spotkanie ze zdegradowaną już Legionovią Legionowo. Ze względu na Dni Legionowa, rywal zwrócił się z prośbą o rozegranie meczu 6 czerwca o godz. 18. Nasz klub przychylił się do tej prośby, ale ponieważ jest to ostatnia kolejka, to ostateczną decyzję podejmie PZPN.

W weekend dowiemy się czy z naszej ligi spadnie zespół z 14 miejsca. Jest to zależne od postawy Olimpii Elbląg w drugiej lidze. Na trzy kolejki przed końcem mamy osiem punktów przewagi nad 14 lokatą, ale z racji tego, że do rozegrania zostały mecze Jagiellonia II – Olimpia Zambrów oraz Warta – Mławianka to jesteśmy już pewni, że niektóre z tych zespołów matematycznie nie mogą wyprzedzić Broni, stąd informacja o tym, że mamy już pewne utrzymanie.

PODOBNE WPISY