Ubyli z Broni Radom! Znaleźli nowe kluby

Po zakończeniu rundy jesiennej z zespołem Broni Radom pożegnało się czterech zawodników. Większość z nich znalazła nowe kluby i już w nowym środowiskach przygotowują się do wiosennych zmagań.

Tak jak już pisaliśmy, Tomasz Bartosiak wyjechał do Niemiec, gdzie trafił na szósty poziom rozgrywkowy do zespołu SG Rot-Weiß Thalheim. Wychowanek Broni zrezygnował też jednocześnie z pracy w roli trenera, w Akademii Broni.

Wojciech Kalinowski skorzystał z oferty Avii Świdnik i właśnie w tym klubie będzie kontynuował swoją dalszą przygodę z futbolem. Avia jest wiceliderem grupy IV i chce powalczyć o awans do II ligi.

Dmytro Prikhna został kilka dni temu zawodnikiem drugoligowej Raduni Stężyca. Ukrainiec wielokrotnie powtarzał, że ma umiejętności znacząco przewyższające trzecią ligę i teraz będzie miał sposobność, aby to udowodnić.

Sebastian Weremko oficjalnie jeszcze nie znalazł nowego klubu, ale nieoficjalnie mówi się o tym, że jest w kręgu zainteresowań Concordii Elbląg.

W odróżnieniu do rundy jesiennej trzeba też odnotować, że z Broni ubył młodzieżowiec, Edgar Kaczmarczyk. Jesienią zagrał pięć minut w meczu ze Świtem. 18 latek na razie w ogóle zrezygnował z gry w piłkę.

Wszystkim wymienionym zawodnikom jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i grę w barwach naszego klubu!

PODOBNE WPISY