Udany weekend naszej młodzieży. Dobry mecz Dzików. Ekipa 07 coraz bliżej. Remis z Deltą 09

Za nami pierwszy czerwcowy weekend w wykonaniu naszej młodzieży. Nie licząc drobnych przypadków to był udany weekend dla juniorskich zespołów Broni.

Broń Radom – Znicz Pruszków 2:0 (1:0)

Bramki: Ankurowski 2

Broń: Ciecierski – Makowski Strzałkowski Kapusta Szczęsny Głogowski Pyka Romelczyk Bryks Szwed Ankurowski oraz Bieńkowski Gocel Kapturski Lipiec.

Brawa za wygrany mecz w tak trudnych warunkach ! Do przerwy prowadziliśmy po golu Mata i asyście ze skrzydła Kuby.Zdobyliśmy przewagę w środku pola i stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji bramkowych , lecz bez zmiany rezultatu zeszliśmy na przerwę.Ustaliliśmy plan działania na drugą połowę , gdzie po faulu na Igorze , jedenastkę pewnie wykorzystał ponownie Matti.
Szkoda , że już w pierwszej połowie nie wykorzystaliśmy okazji na podwyższenie wyniku , bo wtedy kontrolowanie spotkania byłoby łatwiejsze i spokojniejsze. Trenujemy solidnie i walczymy dalej , bo do rozegrania wyjazd z Ursusem i domowy mecz z Wisłą – relacjonuje trener Dariusz Różański.

I liga radomska 2007
Orlik Radom – Broń Radom 0:3

Bramki: Kuba Palenceusz 3

Bardzo ważne zwycięstwo ekipy trenera LIsieckiego. Zespół wygrał i za tydzień zagra kluczowy mecz o awans z Legionem Głowaczów.

I liga mazowiecka 2008
Broń Radom – APN Talent Radom 0:0

Skuteczność nie była tego dnia najlepszą stroną młodych zawodników Broni

I liga radomska 2008
AS Radomiak – Broń II Radom 2:3

Bramki: Kuba Staniszewskix1, Łukasz Wąsik x1, Mikołaj Pożyczka x1.

Jak relacjonują rodzice, cenne punkty zdobyte na wyjeździe. Dużo ostrej walki po obu stronach, pojedynków jeden na jeden, niepotrzebnych fauli i przepychanek.

Ekstraliga mazowiecka 2009
Delta Warszawa – Broń Radom 0:0

Broń 2009: K. Turek – P. Przydatek, A. Bomba, J. Holak, A. Płatos, M. Szambor, P. Rumkowski, B. Gierwatowski, A. Just, D. Juźwik, D. Lis oraz F. Domagała – S. Bomba, K. Ciszewski, W. Stachowicz, M. Wicik
Trener M. Łabędzki: „Dzisiaj mamy za sobą bardzo słabe spotkanie. Mecz do zapomnienia i każdy z nas musi uderzyć się w pierś. W ostatecznym rozrachunku szanujemy ten punkt, który wierzymy że będzie kluczowy po ostatniej kolejce, natomiast drużynie Delty gratulujemy dobrego spotkania.”

I liga mazowiecka 2009
Broń II Radom – SEMP Ursynów
Poniedziałek godz. 17.30

I liga 2010
Broń Radom – Beniaminek Radom 0:2

Wiosną nie wiedzie się najlepiej drużynom 2010, zarówno ekipie Roberta Rogali jak i Jakuba Piotrowskiego! Jesień z pewnością będzie lepsza.

II liga 2010
Pilica Nowe Miasto – Broń II Radom 11:0

PODOBNE WPISY