W piątek nasza Broń jedzie powalczyć z liderem!

Rewelacyjnie grająca w tym sezonie Lechia Tomaszów Mazowiecki będzie piątkowym rywalem Broni Radom, która z kolei nie przegrywa na wyjazdach. Zagramy w osłabionym składzie, ale z wiarą w dobry wynik!

LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI – BROŃ RADOM
Piątek godz. 17

Lechia wkroczyła w swoje 100 lecie. W piątek przed meczem zaplanowane zostało odsłonięcie pamiątkowego, klubowego muralu. O godz. 17 rozpocznie się mecz III ligi. Tomaszowianie od kilku lat grają w oparciu od trwały trzon zespołu. Choć zespół miewał swoje kłopoty, to dziś zgrana, tomaszewska paka prowadzi w tabeli.
Jak przypomina oficjalna strona naszego piątkowego rywala, Lechia z Bronią spotykała się do tej pory dwadzieścia dwa razy. Pierwsze mecze rozegrano już w latach 1954-1956, a ostatnio w latach 2012-2016 i obecnie. W sumie w dwudziestu dwóch rozegranych pojedynkach dziewięć razy wygrywała Lechia, osiem razy górą była Broń, a sześć meczów zakończyło się podziałem punktów. Bilans bramkowy wynosi 38:43 na korzyść radomian.
Nasza drużyna do Tomaszowa Mazowieckiego wybiera się bez Doriana Buczka, który musi pauzować za czwartą kartkę. Szansę na grę dostanie ktoś inny.
Po ostatnim meczu z Pelikanem Łowicz, chociaż drużyna zremisowała 0:0 to zwłaszcza po drugiej połowie nie brakowało optymizmu. Broń pokazała, że z każdym tygodniem gra coraz lepiej, potrafi kreować sytuacje, stwarzać zagrożenie, wywierać pressing na przeciwniku. Wierzymy, że Broń jest w stanie sprawić niespodziankę. W piątek ewentualna wygrana z liderem może smakować wybornie.

W piątek od godz. 17 będzie można na naszej stronie śledzić na żywo relację tekstową

PODOBNE WPISY